Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítás után új élet és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után új élet és még mindig egymást szeretjük?

Figyelt kérdés

Röviden

Volt barátnőmmel mesébe illő volt az első találkozásunk.

Egy ostoba nézeteltérés miatt szetmentunk

Majd makacssagom miatt nem jöttünk újra össze....szenvedtem de hülye voltam.

A lány várt rám ....de én idióta voltam és nem ertekeltem.

Majd miután nem reagáltam az üzenetire .....fogta magát és letiltott.....összejött egy, sráccal, hogy elfelejtsen engem.

Az új párja mindent megtesz érte...nagyon szereti az exem....ez tény és való .(2honapja vannak együtt) ...illetve a két család már megismerte egymást....

Mai nap találkoztunk exemmel....kiderült.....hogy O is és én is mai napig imádjuk egymást. Szeretjük. Megbeszéltük a dolgokat..mi miért történt..miért mentünk szet....

A kérdésem...az exem tőlem várja a választ, hogy, igaz, hogy összeköltöztek már az új párjával stb...de én mit várok el tőle...mit szeretnék tőle.....

Szívem szerint...azt, hogy velem legyen. Együtt legyünk....

De neki nem merem elmondani....mivel az új párja nagyon szereti és félek, hogy neki jobb lenne vele az élete mint velem......... valószínű exem engem választana. De nem merem neki kijelenteni, hogy hagyja ott az új barátját....mert félek hogy ez a srác többet megtud neki addni..és csak artok az exemmel

Szerintetek ?



2020. máj. 26. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretitek egymást, akkor mi a kérdés? Amég téged szeret a másikkal csak szenvedne.
2020. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De elmeletileg a másik srác nagyon szereti és az exem is boldog mellette....de valamiért mégis...nagyon felkavartam azzal, hogy találkoztunk...
2020. máj. 26. 23:33
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez történt velem is. Én nem tudtam tovább együtt lenni az akkori barátommal.

De majd ő eldönti, hogy mit akar. Szerintem érdemes lenne elmondanod neki. Plusz a másik sráccal sem fair, hogy úgy van vele, hogy mást szeret.

2020. máj. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom nem itt a sarki Spar-ba futottatok ossze a huspultnal "veletlenul". Es ez az a resz ahol elhanyom magam mert:

1. Csaj akinek parja van randit beszel meg az ex-szel a baratja hata mogott.


2. Ha az elso nem igaz es veletlen tali volt akkor MI a franc az h a csaj akinek van uj parja a reginek azt mondja h szeretlek Jozsi..


3. Jobb is lenne ha otthagyna a sracot mert nem egy hulye q.t erdemel hanem olyat aki nem b.ssza at.


4. Pusztulat komolyan..

2020. máj. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Majd eldonti mit akar 😂😂 ez jo! Szetrakta a labait az uj pasinak persze errol azt mondja neked h ah dehogy. Kozben mar elol hatul alul felul megvolt. Aztan visszamegy a te ágyadba. Gusztusos.

No vagyok de rettento taszito igy heterokent is ez az egesz.

2020. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el, hogy szereti a másikat, aki szakít. Lehet itt mellébeszélni félreértésről meg véletlenről meg a csillagok állásáról, de kamu. Akit szeretsz és tisztelsz (!!!), azt végighallgatod. Tisztázzátok a félreértéseket. Ahogy azt sem hiszem el, hogy képes vagy hónapokig ignorálni azt, akibe szerelmes vagy. Ez így maximum szexuális vágy. Meg birtoklási vágy. Hiszen akkor kell neked a lány, amikor már mással van. Nincs itt se szeretet, se tisztelet, se egymás megbecsülése.
2020. máj. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!