Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez férfi tulajdonság, pàrkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez férfi tulajdonság, pàrkapcsolati probléma vagy egyéb?

Figyelt kérdés
Pàrommal fél éve vagyunk együtt, kb egy hónapja élünk együtt. Viszonylag súrlódàsmentes volt ez a fél év,a költözés előtt kezdtek gondjaim lenni. Pl nem egyszerre költöztünk és úgy érződött mintha nekem lenne nagyobb felelősségem pl a bútorokat is én kerestem ő magàtól nem nagyon. Mindketten akartuk az összeköltözést én többször megkérdezten hogy biztos-e a dolgàban. Most egy hónapja élünk együtt, kezdünk betendezkedni a közös életre és azt veszem észre hogy a közös időtöltést màr főként én kezdeményezem. Màrmint persze napközben keressük egymàst, mindketten otthonról dolgozunk, de nem nagyon randizunk, míg a koronavírus utàni első napokban még voltak ötletei pl jàtsszunk együtt videójàtékot, vagy főzzünk együtt, mostanra én lettem a hajtóerő. Most napközben beszélgetünk, kimegyünk a boltba, meg együtt eszünk, hétköznap néha nézünk egy sorozatrészt, hétvégén meg bevàsàrolunk, takarítunk meg mondjuk elmegyünk egy nagyobb sétàra. Fennmaradó estéken mindenki elvan a sajàt dolgaival, ő videójàtékozik én nézem a sorozataimat vagy a kerttel foglalkozok. Többször megkérdeztem erről hogy mit gondol, nem kéne-e több időt együtt tölteni. Azt làtom hogy ő miattam szeretné, hogy örüljek neki de igazából ő így jól elvan ezzel a felàllàssal. Azt nem értem hogy nála ez egyéni preferencia, vagy csak a koronavírus miatti helyzet, vagy csak kevésbé teszi bele magát a kapcsolatba mert neki így kényelmes? Nem làtok bele a fejébe, de sokszoe mondja hogy szeret, és kívàn. Ti kit gondoltok?

2020. máj. 28. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a szürke hétköznapok..

Kicsit korán köszöntött rátok. Ez ellen lehet tenni és kell is mert legtöbbször így kezdődik a hanyatlás, de szerintem meg lehet ezt beszélni.

2020. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En ezt mar jeleztem az elmult egy honapban tobbszor, mondtam hogy igy hamar ki fogunk egni. Elvileg megertette de valahogy a gyakorlatba nem ülteti at. Es faraszto es szomoru hogy ugy erzem csak en erőltetem. Nem tudom, tul hamar menne tonkre amugy egy jol mukodo kapcsolat. Elotte sokkal jobb volt a velemenyem rola, akar hosszabb tavot is el tudtam volna vele kerdezni
2020. máj. 28. 16:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, elég sok férfi hasonló. Nem mindegyik, közelről sem, de szép számmal akadnak, akik a közös szabadidő eltöltését és programok szervezését a párjukra bízzák. Ha nem zavar ez téged, akkor nem gond. Van egy hatalmas előnye. Azt szervezel és oda mentek, ami neked jó :)
2020. máj. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nyilván neki így kényelmes. Beszélj vele erről, hogy számodra ez így nem kielégítő é elhanyagoltnak érzed magad.(ami mondjuk fél év kapcsolat után elég nonszensz)

Mi 3 éve vagyunk együtt, de még mindig van sok közös program, amint akad egy szabad esténk. Ma pl vacsorázni visz, mert végre kinyitott a kedvenc éttermünk.

Ha visszagondolok arra, amikor fél éve voltunk együtt...hát szerintem nektek ki sem kéne látszanotok egymásból, nagyon hamar elkényelmesedett a kapcsolat. Ha már most csak így elvagytok egymás mellett, mi lesz később? Mielőbb beszéljétek meg kinek mik az igényei, mert lehet teljesen mások.

2020. máj. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ingerfüggésre vannak sokan szociálizálva, ezért, ha nem érkezik be egységnyi idő alatt a számára megfelelő mennyiségű érdekes újdonság, értelmetlennek érzi az életét vagy kapcsolatát. Ez nem baj, csupán kortünet. Hasonló okok miatt olvasnak egyre kevesebben könyvet; nem vibrál, hangtalan, lassan kibontakozó, tehát unalmas, értelmetlen. Ma már nem lehet csakúgy megülni,mindig kell csinálni valami roppant érdekeset.

Vedd a kezedbe a közös idő formálását a Te ingerfüggőségi szinted kielégítésének elérése érdekében, és ha nem csúszik meg ettől a párodon az ékszíj, még sokáig lehettek boldogok.

2020. máj. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!