Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az amit szerettek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit szerettek a párotokban?

Figyelt kérdés
Ami összeköltözés/hosszú idő után azt éreztétek ettől még jobban szeretem mint.. írhattok apróságokat is.
2020. máj. 28. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindent.

- Szeretem, hogy folyamatosan érezteti velem, hogy szeret. Szinte el sem megy úgy mellettem, hogy ne ölelne meg, ne adna egy puszit, ne csókolna a nyakamba. Reggel az első dolga ébredés után, hogy megszeretgessen.

- Megcsinál olyan dolgokat a kedvemért, ami neki fáradság. Ilyen pl., hogy -bár ő nem kávézik- megcsinálja mindig helyettem. Ha megkérem, hogy masszírozzon meg, mert jól esne, megteszi. Ha az állataim körül kell segíteni, akkor szó nélkül segít.

- Érdekli, hogy mi van velem. Szívesen meghallgatja, hogy mi történt a munkahelyemen akkor is, ha egyébként nem biztos, hogy ez őt annyira végtelenül érdekli.

- Alapvetőnek veszi, hogy együtt vagyunk, együtt mozgunk. Ez nem azt jelenti, hogy össze vagyunk nőve, de ha hívják valahova, teljesen logikus számára, hogy én is megyek, ha ráérek.

- Megbízhatok benne, nem kell azon aggódnom, hogy ha nincs velem, akkor más nők után kajtat. Nem kell a telefonjában turkálnom, nem kell az előzményeit böngésznem, mert tudom, hogy bízhatok benne, nincs titkolnivalója.

- Ha nem értek valamit, ami számára egyértelmű, akkor ahelyett, hogy lehülyézne, türelmesen elmagyarázza, hogy én is megértsem.

- Nyitott a kéréseimre. Ha szeretnék valami programot csinálni, akkor szívesen jön velem, nem nyafog, nyavajog.

- Ha valami problémája van, akkor nem duzzog meg passzív-agresszívkodik, hanem értelmesen és kedvesen elmondja, hogy mi a problémája és min kellene változtatni.

- Természetesnek veszi, hogy ha együtt élünk, akkor a házimunka is közös, nem kell könyörögnöm neki, hogy néha pakoljon el maga után legalább.

- Ha valamit eltervezek, akkor igyekszik támogatni.

2020. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

En nem tudatosan inkabb ösztönösen szeretem ami talàn abbol ered hogy ö férfi es màs, es en nem tudom amit ö. mintha tenyleg kiegészitöje lenne az èletemnek valahogy.


Lenyügöz hogy racionalis celtudatos, nem picsog/görcsöl problemakon, amolyan röviden tömören megoldja.

Vagy ahogy mozog, megy eleve, a gesztusai mimikài.

Vagy, hogy ö "érzi"az autot.

Hogy néha csak megcsillantja, hogy ö is "ember" es neha fàj is neki vmi, de amugy egy kikezdhetetlen tudatos vagy erös "szikla".

Vagy pl nem mindenért osztogatja csak ugy a mosolyokat random.

Övezi valami tekintélyféle, vagy tisztelet a tàrsasàgaban is.

Jég hàtàn is megélne tipus, talpraesett, ezért sem paràzos soha.

Sugall vmi belsö eröt.

És a szerelméért bàrmire képes, szenvedéllyel szeret.


Ilyenek mellett eltörpülnek valahogy az együtt élés apro cseprö problemai hogy pl lehajtja e a wc tetöt, vagy hogy melyikünk föz többet, vagy miket nyujt nekem , miben van "segitsegemre", meg ilyen dolgok.

Nem azt nézem, nem azon van a fokuszom, hogy ö nekem mit nyujt, megérdemel vagy kiérdemelt e engem. Nem magamat nézem mellette.

2020. máj. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy jó a szíve es mindenben mellettem áll. 🙂
2020. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon türelmes, én sokszor nagyon felidegesítem magam dolgokon, jót tesz nekem az ő higgadtsága. Mindig segít nekem ha kérem. Hűséges. Szeret, 5 év után is rendszeresen elmondja, hogy szép vagyok. Jól bánik a macskáinkkal. Ugyanannyira kiveszi a részét a házimunkából, mint én. Mindent meg tudunk beszélni. Este mindig van kihez hozzábújni.
2020. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha csendben van.
2020. szept. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Amit művel velem az ágyban...
2020. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!