Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párotok hogyan viszonyul a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok hogyan viszonyul a pénzhez?

Figyelt kérdés

Mennyire tudatos a költéseit illetően, vagy igazán nem érdekli legyen amire ép kell.

Mennyire spórolós tipus?


2020. máj. 29. 08:51
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
69%

Nálunk fontos téma a pénz. Kívülről spórolósnak tűnhetünk, mellette meg én úgy érzem, csak fa*ságra nem költünk, mellette meg megy a luxizás (ami ugyebár nem megy fb-re).

Teljesen olyan ebben is, mint én. Hülyeségre nem szabad költeni, ha bármit veszünk, igen is meg kell gondolni, és ha lehetőség van, élni kell vele. Pl. lakást venni most, befektetés gyanánt.

Rengeteget bezsélünk a pénzről, mert pénzből lehet pénzt csinálni :)

2020. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Úgy mint én.

Ésszel költekezünk, vagyis nem mondanám, hogy kifejezetten spórolósok lennénk, de nem is szórjuk.

2020. máj. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Spórolósnak nem mondanám, de megfontolt, azért nincs olyan, hogy vesz magának egy tévét de hónap végén nincs mit enni. :D Ha valami drágább dologra szüksége van, akkor leül, kiszámolja hogy belefér-e a havi keretbe, megbeszéli velem és megveszi.
2020. máj. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Költi ameddig van. Engem nem zavar, hogy ő nem tesz félre.
2020. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten spórolós, vagyis inkább úgy mondanám, nem sóher, de mindig is az a típus volt, aki félre tudott tenni. Velem együtt, természetesen. Nem költünk feleslegesen, de tény, hogy mindkettőnknek megvan a maga dilije ilyen téren, pláne neki, hogy van 1-2 olyan dolog, amire nem sajnálja, pl évente valami új kütyü, telefon, tablet stb. Ennek ellenére azt mondhatom, a viszonylagos takarékosságunknak köszönhetően nagyon jó kis tartalékunk gyűlt már össze, amit most éppen házvásárlásra szánunk. Természetesen ezt is kiszámoltuk, mit, hogy, mennyiért. Én viszonylag szegényebb családból jöttem, a szüleim fizetéséből nem lehetett félretenni, az mind arra volt elég, hogy hónap végén is legyen normálisan kaja, meg ha kell valami. Szóval spórolni, meg tartalékolni is csak normális fizetésből lehet, szerencsére ez mindkettőnknek megvan.
2020. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tudatosabb és spórolósabb, mint én, sokat tanultam tőle. Nem viszi túlzásba, nem sóher, csak épp megfontoltabb nálam, ami jó hatással volt rám is.
2020. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Impulzusvásárló, midnig vissza kell fognom, hogy ne költsön hülyeségekre. Amúgy megbízható, x megbeszélt összeget mindig félrerak, kötelezők mindig be vannak fizetve, de a maradék pénzével, szerintem nem gazdálkodik jól.
2020. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7es téged ez nem zavar?
2020. máj. 29. 13:50
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabban nem zavar, nekem is megvannak a magam hibái.
2020. máj. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha buta lenne a pénzhez, akkor tudná magát képezni a témában még felnőtt korában is. Rengeteget lehet a témáról olvasni. Nem kell megmaradjanak a rossz tulajdonságaink örökre.


[link]

2020. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!