Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összességében dominánsak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összességében dominánsak, szubmisszívek szerettek lenni, vagy a kiegyenlített kapcsolatokat kedvelitek?

Figyelt kérdés
Nem rég feltettem egy kérdést a párkapcsolaton belüli dominanciáról ( https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyut.. ), és a többség szerint a hölgyek irányítanak. Viszont ez nem biztos hogy egyezik a kívánalmakkal, így most arra lennék kíváncsi, milyen viszonyban éreznétek jól magatokat.

2020. jún. 14. 23:24
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, és domináns szeretek lenni.
Nő vagyok, és a kiegyenlítettséget kedvelem.
Nő vagyok, és szubmisszív szeretek lenni.
Férfi vagyok, és domináns szeretek lenni.
Férfi vagyok, és a kiegyenlítettséget kedvelem.
Férfi vagyok, és szubmisszív szeretek lenni.
59 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyenlő szeretek lenni.

Az esetek többségében (nem csak párkapcsolatban, úgy a nagyvilágban) mindig erre a szerepre pályázok, de sosem ebben a szerepben végzem szinte. Talán a mostani párkapcsolatomban tudom azt mondani, hogy egyenrangúak vagyunk, hiszen nem csak egyikünk mondja meg, hogy mi legyen, hogy hova menjünk, nem csak egyikünk lepi meg a másikat, nem csak egyikünk elég stabil és erős ahhoz, hogy a másik támaszkodjon rá, ha elgyengül, hanem mindketten.


A munkahelyemen és hasonló közegben viszont mindig belőlem lesz a vezető. Nem beosztás szerint, hanem a csapat engem kezd el követni, tőlem vár döntést valamivel kapcsolatban. Én dobom be az első ötletet, én hozom meg az első döntést. Az utolsót is, sok esetben.


Én őszintén szólva rühellek irányítani, szerintem nem is vagyok alkalmas rá. De amit ennél is jobban rühellek, az a piszmogás meg az eseménytelenség. Szóval általában amíg a többség pironkodik meg vakarózik, én már tenni akarom a dolgom, ennek meg az lesz a vége, hogy mögém állnak be.


Volt pár ilyen kapcsolatom... Nos, soha többé nem akarok ilyenben élni. Ott is azért alakult így, mert az exem szájában megaludt a tej szinte... De nagyon hiányoztak a meglepetések és az, hogy engem is elvigyenek valahova, nekem is válasszanak néha ételt, programot. Ez nekem kell. És a szexben is kell, hogy ne én mondjam meg mindig, hogy most hogyan csináljuk.

2020. jún. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ugyanazt tudnam irni, mint az elso, annyi kulonbseggel, hogy en szeretek is iranyitani.

Viszont nekem is volt olyan exem, akinek megaludt a tej a szajaban es neki gyakorlatilag minden kerdesre a “mindegy” volt a valasz, aztan kozben rohadtul nem volt mindegy, ez altalaban utolag derult ki, miutan valahogy vasfogoval ki sikerult belole huzni, hogy mi a banat baja van. Ez mar egy olyan szint, ami azert nem jon be.

A jelenlegi parommal egyenloseg van, megbeszeljuk a dolgokat, de ettol fuggetlenul jobban elvezem, ha egy-egy ilyen megbeszeles vegen az lesz vegul, amit en akartam.

2020. jún. 15. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A feminizmus korát éljük, szerinted?😀
2020. jún. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Férfi vagyok, és szeretném, ha a nő domináns lenne mellettem.
2020. jún. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Szub nőt keresek partnernek


43/F

2020. jún. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban az egyenlőség híve vagyok (meg amúgy is). Viszont szexben szeretem, ha a férfi domináns.
2020. jún. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudnám leírni, hogy olyan kapcsolatban érzem jól magam ahol két domináns, de egyenlően domináns ember van. Nem tudom elviselni a tutyimutyi embereket akiknek minden mindegy vagy mindenhez balfszok és csak akkor tudják normálisan csinálni a dolgukat ha valaki irányítja őket. Szerintem egy ilyen emberrel semmi jövőd nem lesz és semmit nem fogsz tudni rábízni. Nyilván a másik oldal sem szimpatikusabb amikor neked kuss a neved és csak az van amit ő akar. Szerintem kell egy egészséges dominancia, határozottság, elvek mindkét fél részéről. Én egészségesebbnek láttam mindig is két erős egyéniség kapcsolatát mint azokat amik csak azért működnek mert az egyik fél túl alárendelt és nem tud kiállni magáért, inkább elviseli, hogy nem is az van amit ő akar.
2020. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatban egyenlő szeretek lenni, a szexben alárendelt. 23/L
2020. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kiegyenlített, de ez azt is jelenti, higy ccerélni a dom és sub szerepet.
2020. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt hívják switch-nek.
2020. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!