Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan költözzünk külön?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan költözzünk külön? kérhetek tanácsokat, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Párommal a szüleinél lakunk albérletben. Már külön akartunk költözni, csak beütött a korona..én elvesztettem az állásom, ő meg csak akkor talált, még a próbaideje se telt le. Pár napja hívott a tulaj minket, hogy ki kell költöznünk az albérletből. Van még kb 3 hónapunk, addig kéne új házat találni.

Most úgy néz ki, hogy a szülők hitelt akarnak felvenni, hogy akkor már a "saját" házra fizessenek havonta törlesztőt, ami tök érthető, csak.. ha párommal megyünk velük, ránk is fog vonatkozni az, hogy fizessük mi is a törlesztőt, és nem költözhetünk el majd onnan, mert "sz*rban hagyjuk a szülőket a törlesztővel", és ott kéne laknunk "örökre"...mi viszont nem akarunk velük lakni, 1-2 évnél tovább, főleg ha már gyerek is lesz. Külön költözni mi most csak úgy tudnánk, ha vennénk fel hitelt, CSOK-ot, csak még nem vagyunk házasok, és olvastam, hogy ez az egyik felétele...

Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi lenne a megoldás?



2020. jún. 24. 14:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Költötzetek ketten albiba.
2020. jún. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Holnap bementek az anyakönyvvezetőhöz és 5 perc múlva házasok vagyok.
2020. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%
HA, szeretitek egymást, HA, stabil a kapcsolat, HA, minden más adott, ÉS, bevállaljátok a CSOK-ot, akkor amit a 2. mond. Egy gyors, papíros házasság.
2020. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
3 hónap alatt nem lehetetlen melót találni. Ha más nem csinálsz valami szarabb melót 1-2 hónapig amíg nem találsz rendeset. 2 fizuból már gyönyörűen el lehet menni albérletbe. Nem is értem a kérdést.
2020. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
És mi van ha összeházasodnak..? Azzal nem lesz fedél a fejük felett!
2020. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

5.-nek.


Akkor kapnak hitelt.

2020. jún. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Ne javasoljunk már házasságok meg CSOK-ot egy fiatal párnak akik együtt se éltek még és most kezdtek dolgozni könyörgöm.... Miért kell ezt a felelőtlen baromságot terjeszteni?

És ha már CSOK belebukni rengeteg párt láttam már, jól kijönni belőle max a szakításig néhányat.

2020. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ollókezű Edward ***** válasza:
88%
Mamziék annyi hitelt vegyenek fel, amennyit egyedül is ki tudnak fizetni. Mit gondoltak, hogy majd életetek végéig ott fogtok lakni? Jó vicc. Mondjátok el nekik, hogy ez a helyzet, ha tetszik, akkor még lakhattok velük, ha nem, akkor menjetek albérletbe.
2020. jún. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Péntekenként ingyenes a házasság a hivatalba.

Keressetek munkát! Azért lehet találni!

Hány evéssek vagytok? Mióta vagytok együtt és biztossak vagytok abban, hogy 3 éven belül kell gyerek? A csók-hoz is kell önerő és hitelt élettársi kapcsolatban is tudtok fel venni!

Ha nincs pár millátok, akkor esélytelen a lakáshitel!

Mondjátok meg a szülőknek, hogy amíg ott laktok bele adtok, de nem fogtok ott maradni!

N27

2020. jún. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
7es, a kérdező vetette fel a hitelt, és ő maga írta, hogy a házasság hiánya miatt nem opció. Erre írtam, hogy ez a probléma 5 perc alatt orvosolható. Azt sehol nem írtam, hogy ez egy jó vagy felelősségteljes döntés lenne. De ha már a hitel gondolata megfordult a fejükben, akkor a házasság nem lehet gond. Egy hitel sokkal komolyabb elköteleződés, mint a házasság. A házasságot bármikor fel lehet bobtani anélkül, hogy félni kelljen mikor jelennek meg az ajtóban a bézbózütő kezelők.
2020. jún. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!