Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek van olyan nyomós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan nyomós indok; ami miatt csúnyán beszélhet veletek a párotok, és bánthat? A többi lent.

Figyelt kérdés
Takarodj a K. anyádba, beleverem a fejed a falba, k..a, szerencsétlen stb. Mi nem jövünk ki az élettársammal az ex asszony és a gyerek miatt. És ott tartunk; ha szólni merek valamit; ezeket kapom válaszul. Mindig megbocsájtok; mert azt érzem; lehet nem megfelelően próbálok kommunikálni és kiérdemlem; hogy bántson. Ütött is már meg. Sokszor nekem esik,ha nemtetszésemet nyilvánítom ki valami miatt. Megrángat, megszaggatja a hajam, pofoz, stb... Szerintetek én váltom ki belőle? Én vagyok a hibás ugye?
2020. jún. 27. 20:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Most nem azt várom,hogy engem hozzátok ki ártatlanul. Csupán véleményekre vagyok kíváncsi.
2020. jún. 27. 20:08
 2/13 anonim válasza:
21%
Igen te vagy a hibás hogy agyonver. Nyilván te tehetsz róla. Tulajdonképpen ha másodjára megver az már viccen kívül is felerészben a te hibád, hiszen az első pofon után el kellett volna hagynod. Te ku.rva.
2020. jún. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen, te vagy a hibás egyértelműen, mivel az első ilyen eset után nem léptél le azonnal.
2020. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Itt lenne az ideje, hogy elköszönj tőle.
2020. jún. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem csúnyán beszél, hanem konkrétan moslékul fenyeget. A párom is néha szokott velem csúnyán beszélni, ha nagyon felcseszem, de csak olyanokat mond, hogy miért viselkedsz úgy, mint egy hülye pitsa vagy hallgass már meg bmeg. Ha ilyen hangnemet megengedne, azonnal kizárnám innen. Apám beszélt úgy anyámmal, ahogy írod. Allergiás vagyok az ilyen emberekre azóta is.
2020. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, neked 2 hibád van a sztoriban:

1. Rosszul választottál párt.

2. Nem szakítottál meg vele minden kapcsolatot az első, de legkésőbb a második SZÓBELI bántalmazásnál.

2020. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Nincs olyan indok, hogy egy férfi így viselkedjen egy nővel. Szóval nem értem miért vagy még vele. Nyilvánvalóan egy tahó paraszt! Undorító és taszító.


Ha a nő pl. Ármánykodik akkor is uriember módjára kellene elküldenie egy kis bírósági perrel és nem a párján levezetni a feszültséget. Tahó!

2020. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

Igen,van indok, ha hülyeséget csinálsz s más valaki életét ki akarod oltani:D Más esetben nem.


Hagyd már ott azt az állatot röviden, mert temetőben végzed.

2020. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem te vagy a hibás de minél előbb ki kéne lépned ebből a kapcsolatból mert ez nyilvánvalóan bántalmazó kapcsolat. És minimum egy távoltartásit kérni a hülye fószer ellen. Minek bocsájtasz meg neki olyanokat írtál róla ami veszélyes! Hagyd ott! Kérj segítséget a családodtól, szülők, testvér, barát.
2020. jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Olvass utana. Nárcisztikus pszichopata...


Azok ilyenek, én is kaptam már azer5 mert csúnya vagyok...

2020. jún. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!