Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elfogadható ez egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható ez egy kapcsolatban? Szakítás a legjobb megoldás ebben az esetben? Csak nekem fáj ennyire?? Van közös gyerekünk is.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24 éves férfi vagyok, 3 éve élek együtt a párommal és van egy közös kislányunk. A párom 22 éves. A 3 év alatt volt egy olyan időszakunk,amikor nem voltunk együtt több, mint 6 hónapig mert szakított velem a barátnőm.Amikor egyedül nevelte a szüleivel a kislanyunkat,a 6 honap alatt több férfivel is lefeküdt,amit a mai napig nem tudok feldolgozni. Én sokat vártam rá a szakitás után,mert biztam benne hogy rövid idő mulva kibekulunk es ujra egyutt leszunk.De Sajnos kiderult,hogy mas ferfiak jarnak hozza es az is kiderult hogy dugott is 3 ferfival. Aztan ahogy ez kiderult ,gondoltam hogy ennek a kapcsolatnak mar vegleg vege orokre. Aztan en is lefekudtem egy par novel... Aztan varatlanul jott a fordulopont. Ram irt a kedves baratnom hogy nagyon hianyzok neki,es ujra velem szeretni lenni,hogy egy csalad legyunk. Persze azonnal visszamentem hozza,mert nagyon szeretem ot es mindig is imadtam. Ahogy ujra ossze jottunk kb fel eve,megkertem őt rá,hogy akikkel lefekudt az ido alatt,mikozben nem voltunk egyutt,azokat a ferfiakat torolje ki az FB-rol az ismerosei kozul es szuntesse meg veluk a kapcsolatot,zarjuk le a multat. Aztan most derult ki par napja,hogy meg mindig az ismerosei kozott van az a 3 ferfi akikkel lefekudt.Aztán annak a Ferfinek,akivel a legjobb volt neki a szex a 3 ferfi kozul,meg most is belajkolta a profilkepet. Es egy masik sraccal,akivel szinten lefekudt,tobbszor irogatott,mikozben velem van. Nagyon jol tudja mennyire faj ez nekem,hogy masokkal lefekudt,es az elejen megkertem ot hogy felejtse el oket. A problemam az,hogy mikozben velem van a baratnom ilyeneket csinal,es barimira faj ez nekem mert nagyon szeretem. Megmondtam a szemébe neki,hogy mennyire bant engem a dolog es csunyan beszeltem vele nagyon,mert ki voltam akadva,de bocsanatot kertem tole ezert. Es még ő szakitott velem tegnap ujbol,es azt mondta hogy ő ezt nem tudja elviselni,hogy ilyen csunyan beszeltem vele, mert ő semmi hibat nem kovetett el.. Szerintetek mit csinaljak most? Mit gondoltok ? Kérem a ferfiak es a nok velemenyet egyarant,koszonom elore nektek ha irtok velemyent. Bocsi a helytelen irasert es fogalmazasert,de nagyon sietve irtam ezt most le,mert kivagyok nagyon..
2020. júl. 9. 17:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ha en rohadtul elfeljtettem azokat a noket ,akikkel lefekudtem,mert vegkepp nem jelentettek semmit nekem es nem irkalok senkivel,foleg NEM AZOKKAL ,AKIKKEL MAR SZEXELTEM,akkor ő miert csinalja ezt ?
2020. júl. 9. 17:30
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kellett neki egy balek aki eltartja őt is meg a gyereket is... A többi pali nem volt rá hajlandó, csak dugni akartak szóval visszament hozzád. Nehogy elhidd, hogy ő szerelemből van veled. Csak kihasznál. És ezt nőként mondom.
2020. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Nőként írom: Ne is haragudj-függetlenül a kortól, egy kisgyerekes nő 6 hónap alatt 3 faszit összavakarni +te-az ilyen nem nő. Nem anya és sosem lesz az. De belőlük kerülnek ki azok a nők, akik X gyereket összeszednek, és Y nevelőapukákkal éldegélnek. Fogd meg a gyerekedet, és kezdj új életet-egyedül a gyerekkel. Biztos vagyok benne, hogy lenne esélyed megkapni.

Ha 22 évesen ilyen lettem volna,mint a barátnőd, saját kezűleg ástam volna el magam.

Áruld már el, de most komolyan miért kell ez a roncs neked? és ezek után amit írtál neked az a legnagyobb problémád, hogy ki lájkolgatja az FB-jét? nálad sincs valami rendbe..

2020. júl. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem meg vegyél vissza ebből a féltékenységi storyból.Valamit nem kap meg tőled...De ezt te tudhatod hogy mit nem.Ne csinálj magadból mártírt!Azt minden nő utálja.
2020. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Mindenféle sértés nélkül, nagyon korai volt a gyerekvállalás nektek.
2020. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Huh, ez kemény.

Szerintem te nem szeretted eléggé, ha már mással lefeküdtél, de nekem onnan vége a kapcsolatnak, hogy szakítunk és másokkal szexelünk. Utána nincs bocsánat. Sajnálom, de ez van.

Keress mást, a gyerekkel meg törődj.

Ne haragudj, de az anyja egy kis k. abban reménykedett h azok a pasik eltartják akikkel lefeküdt, kiderült h nekik nem kell a nő és a csomag és hát maradtál te, nyisd ki a szemed!

25N

2020. júl. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
De nagyon-nagyon szerettem amikor külön is voltunk, de miután kiderult hogy mással volt annyira gyenge lettem hogy nem tudtam másba menekülni csak a szexbe más nőkkel, de nagyon undorító volt nekem minden nővel, fujj.. És igen én is hibás vagyok még jobban mint a gyerekem anyja. De sose gondoltam volna hogy képes egy nő ilyet megcsinalni azzal akit állítólag szeret és akire várt hogy vissza menjen hozzá. És még olyakat is csinált hogy lefekudt egy "Marek" nevezetű férfivel és egy másik férfivel vitatta meg,aki ott lakott tőle nem messze azon a lakotelepen, ahol laktunk, hogy milyen volt a szex Marekkal. De közben akivel beszélt róla, az a pasi szintén meztelen fotókat küldött a barátnőmnek és a barátnőm reakciói olyanok voltak, hogy azta ku*va de jó farkad van még stb. Kideritettem mindent. Szóval ezek után is vissza mentem hozzá mert annyira szerettem őt.
2020. júl. 9. 19:05
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Huu szerintem korai volt még a gyerekvállalás. Nem abban az életszakaszban van még barátnőd, hogy elkotelezne magat egy ferfi mellett vegleg. Ráadásul be sem latja miket csinal rad haritja. Elhiszem gyerek is van igy nehezebb meg szereted, de jovorol alkotott kepetek mas ezek alapján de nagyon.
2020. júl. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Aha..És mit szeretsz rajta?

Szerintem idióta vagy.

A nő meg egy b@sz@dék..

Bocs..

De ez a korán szülök mindenkivel b@szok..

Nem tudtam másképp felejteni...

Bocsáss meg neki,jók vagytok ti így együtt, csak nem kell szaporodni..

2020. júl. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Fel merült bennem egy kérdés, a mi esetünkből kiindulva. Leirtam miket csinál/csinált velem a barátnőm. Szerintetek mikor lenne az ilyen gyakran tanúsított "magatartás" a nő részéről úgymond megérthető/elfogadható? Soha semmilyen esetben? Vagy :


1.Ha a pasi veri a nőt folyamatosan?

2.Ha a pasi túlzottan féltékeny?

3.Ha a pasi nem törődik a barátnőjével?

4.Ha a pasi nem törődik a gyerekével?

5.Ha a pasi Annyira szereti a barátnőjét, hogy meghalna érte?

6.Ha a pasi szellemileg szerény?

7.Ha a pasi annyira idióta, hogy képes szeretni egy ilyen nőt? Mit gondoltok?

2020. júl. 9. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!