Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítás mint, opció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás mint, opció?

Figyelt kérdés

Együtt élek a párommal már 2 éve lassan. Ahogy az szokott lenni, “lakva ismertük meg a másikat” . Rájöttem, hogy borzasztó anyagias, a családja szent és sérthetetlen, illetve nem ismeri a magánszféra fogalmát.


2 év alatt leépültek a barátaink. Először az enyémek. Mindig mondták, hogy nem illünk annyira össze, ne hanyagoljam őket annyira, mert nem csak a párom létezik. Későn vettem észre, hogy elrontottam a dolgokat. Párom meg úgy veszítette el, hogy mindig skippelte a baráti összejöveteleket. Vagy “miattam “ vagy a családja miatt.


Rájöttem, hogy betegesen féltékeny, mikor nem dolgozunk akkor állandóan “ őriz” . Felügyel, elemez, és kifaggat. Nem mehetek nélküle sehova, nem lehetnek férfi barátaim, nem szerette a lány barátaimat stb, csak vele lehetek!


Manapság az az új hobbija, hogy kitépi a kezemből a telefont. Vettem kb. 1 hónapja egy 180 ezres telefont... tegnap földhöz vágta majdnem... Pont nem érdekelte, hogy nekem azért mennyit kellett dolgoznom. Én voltam a hibás, nem mondtam el neki egy fontos dolgot. Mivel tiltja de magányos vagyok, ezért egy facebook csoportból megismert férfival beszélgettem. E-mailben leveleztünk. Egy hónapja beszélgettünk. Mesélt a párjáról, az ő nehézségeikről, hogy hogyan léptek át az akadályokon. Mindenféléről. Egy dolog ütött neki szemet, hogy egy puszis smiley-val köszöntünk el. Illetve megkérdezte van-e kedvem egyszer összefutni.


Totálisan félreértette. Anyám jött, hogy lenyugtassa, nem sok hiányzott, hogy megüsse... csak azt kiabálta, hogy megcsalom, biztosan megcsalom.


Tegnap elborult az agyam, szégyenérzet lett úrrá rajtam. Semmi mögöttes dolog nem volt a beszélgetéseink mögött. Mégis k*va lettem. Végül elmentünk kocsikázni, hogy megbeszéljük. De valami borzasztó boldogtalanság fogott el. Nem messze volt az állomás. Lecsalogattam, hogy sétáljunk el arra. Leültem a peronra, majd a sínre. Valami borzasztó nyomorult érzés fogott el. Felrángatott szinte azonnal. Azóta lenyugodtam.


Hogy lehet valaki akit szeretek ilyen hatással rám?


Szakítanunk kell? 21/L



2020. júl. 15. 11:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Az anyagiast , meg a családosat nem fejtettem ki. De pl vesz nekem egy kólát visszakéri, de velem meg meghivatja magát. 200 ezret rá költ a kocsijára. 10 ezret meg ételre.


A családja annak idején, kijelelntette, hogy ilyen ronda és muja lány nem lehet az ő fiúkkal. Többre tartják. Nem mehetek hozzájuk, mert idegeneket nem kerülgetnek. Párom azt mondja, hogy ők ilyenek ne haragudjak rájuk nagyszerű emberek. Rosszul emlékszem biztos. Az anyjának havi 50 ezret küld, mert nem jön ki a fizujából + elviszi vásárolni és ott is fizet neki. Az apja 150 ezret küld a nőnek külföldről. Plusz a fizetése, plusz a párom pénze. Ezek mellett még sokszor nyavajog, hogy nem segítünk neki, ellene fordítom a fiát.


Ennyit a pereputtyról...

2020. júl. 15. 11:05
 2/13 A kérdező kommentje:
Nyilván nem csak rossz oldala van ennek a kapcsolatnak, csak most a keserűség beszél belőlem. Sokszor elmegyünk randizni, jókat beszélgetünk. Sütünk-főzünk együtt. Programok, közös témák, érdeklődés meg van. Csak nagyon sok a negatívum.
2020. júl. 15. 11:08
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt magyarazni se kell.

SZAKITAS,AZONNAL!

2020. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy teljesen egészségtelen kapcsolatban vagy kisajátít, féltékeny, agresszív, az is eljön, amikor bántalmazni fog fizikailag is. Kell ez neked?
2020. júl. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
92%
Teljesen lekorlátoz a pasi, hidd el, ebből lesznek az abúzív párkapcsolatok. Először csak elmarja tőled a barátaidat, aztán lekorlátozza a magánszférádat, féltékenységi rohamai lesznek, aztán sitty-sutty ott tartotok, hogy azért is képes lesz megütni, mert véletlenül ránéztél egy másik pasira... Addig lépj ki ebből a kapcsolatból, ameddig még van rá lehetőséged!
2020. júl. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vannak jó oldalai is a kapcsolatnak, azok lószart se érnek ekkora fajsúlyú problémák mellett. Ne tedd tönkre az életed, szakíts minél hamarabb és utána soha, se soha ne állj szóba ilyen féltékeny, korlátozó barmokkal. Nem volt jó ötlet, hogy más pasival titokban levelezgettél (ráadásul a barátaid eldobtad, közben valami idegennél kerested a vigaszt - ezzel csak erősítetted a pasid beteges féltékenységét) de nem történt tragédia és ez remélem ráébresztett arra, hogy mennyi minden hiányzik az életedből.

Ha lenne tapasztalatod, akkor tudnád, hogy egy jó kapcsolat NEM ilyen. Ne add lejjebb, becsüld magad, túl fiatal vagy, hogy egy ilyen rohadék tönkretegyen.

2020. júl. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat, annyi vagy benne hogy kiszolgálod az igényeit. Ezért is érzed a magányosságot, a nyomorultságot pedig azért mert ennek ellenére sem lépsz ki belőle.


A barátoktól elszakítás is már jelzi a súlyos gondokat - kisajátított, majd leépített. Nem másik kapcsolat kell ilyenkor (aki nem hiába hívott találkára), hanem összeszedni és fejleszteni magad, rájönni miért engedted ezt neki, hogy a jövőben ne fuss bele ugyanabba a falba. Olvass utána a mérgező kapcsolatoknak.

2020. júl. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, eddigis mit kerestél mellette?! Jó, tudom, szerelem... De addig lépj ki ebből, amíg magadnak nem csinálsz nagyobb bajt, vagy ő nem vetemedik valami baromságra.
2020. júl. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts, itt kb a következő alkalommal pofont is el fog csattanni, mert "megcsalod". A verés kapujában vagy konkrétan. El vagy izolálva, le van az önbizalmad építve, hogy függhess tőle.
2020. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Még a mai napon szakítanék a helyedben!
2020. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!