Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nyitott kapcsolat, házasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolat, házasság, működhet?

Figyelt kérdés

Valószínű kérdésemmel, eléggé ellenszenves leszek egyesek számára. Az átlag ember ezt nem érti meg, már csak a vallás miatt is.

Férjemmel 24 éve vagyunk együtt, szerelemben..igen még ha a kérdésem és írásom egyeseknek hihetetlennek tűnhet. Nagyon szeretjük még mindig egymást, egymáson kívül nem volt más az életünkben szexuálisan. A szexuális életünk eléggé megkopott ennyi év után, de, hogy őszinte legyek csak a részemről. Imádom őt, mindent megtesz,hogy jó legyen nekem is, de ezen a területen valami nekem mégiscsak hiányzott.. Nagyon régóta éreztem már ezt, és ezt őszintén el is mondtam neki, de nem történt semmi. Férjem a hűség mintaképe, és biztos nem normálisnak fogtok tartani amit most írok, de ha észre vettem, hogy valami nő esetleg figyeli, vagy ő észrevette, hogy esetleg kellette magát neki egy nő, míg más nőt a féltékenységbe kergetett, engem annyira felizgatott, hogy hetekig utána fellendült a szexuális életünk..nagyon.. El is mondtam neki, biztattam hogy flörtöljön másokkal, de ő ezt nem vette komolyan. Ezt így évekig pedzettem neki. Múltkor azonban, valaki erőteljesen ráhajtott, persze nem történt semmi, viszont otthon, tüzelt a szexuális életünk. Ekkor kezdte komolyan venni az egészet. Felajánlottam neki, hogy ha alkalom nyílik rá, ne fogja vissza magát, először furcsállotta, de aztán már kezdett tetszeni neki a dolog. Igent mondott és később azt mondta, hogy ez kölcsönös legyen. Tegyünk egy próbát (már ha összejön, tehát nem direkt erre fogunk hajtani), megbeszéljük, hogy a másik ezt hogy élte meg,és ha működik és még jót is tesz akkor máskor is előfordulhat, ha meg nem akkor ennyi volt. Az ásó,kapát komolyan gondoljuk, de egy kis bizsergés nagyon jó lenne. Talán azt hiszitek ez kamu, és ilyen nincs, de igen, mondtam is hogy én ilyen defektes vagyok. Ennyi. Megegyeztünk, hogy mindent megbeszélünk, és ez csak azért lehetséges mert teljesen megbízunk egymásban. Volt olyan akinél ez működött?



2020. júl. 20. 16:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Troll néni tudjuk, hogy a féltékenységed tárgyának hamarosan esküvői évfordulójuk lesz, de azért ennyire nem kéne belelovalnod magad a műsorba:DD
2020. júl. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
vagy Troll bácsi?:D
2020. júl. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az én véleményem (ha nektek jobb lesz ettől hajrá)

Ez csak az én javaslatom (szerepjáték)

2020. júl. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%

*Nyitott kapcsolat, házasság, működhet?


nem.

2020. júl. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
1-2- nem értem a troll nénit bácsit, de mindegy.. 10 éve vagyok itt tag, de rég nem jártam erre, de még emlékszem, hogy itt mindent kétkedve fogadnak az emberek..
2020. júl. 20. 16:48
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk működik.
2020. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Elég lett volna a főkérdés, ez a hosszú maszlag minek kellett hozzá, egy történet, kisregény, hogy ti mit csináltok?! Látom nagyon unatkozol...
2020. júl. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7-es nem kötelező elolvasni és válaszolni se..
2020. júl. 20. 17:42
 9/17 anonim ***** válasza:
43%
8. Mert nem is lehet rá válaszolni, leírtál egy történetet, hogy ti mit csináltok/csináltatok. Olyan, mintha én leírtam volna, hogy mit főztem. Semmit nem adott hozzá a főkérdéshez.
2020. júl. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%
Csak nehogy meglepetés érjen egyszer és egy jobb nö lecsapjon a férjedre :D
2020. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!