Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen problémák merültek fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémák merültek fel nálatok összeköltözés után? Meg tudtátok oldani, vagy szakítás lett belőle?

Figyelt kérdés
Rossz tulajdonság, szokás, ilyenekre gondolok.

2020. júl. 23. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem volt ilyen. Megtudtunk mindent oldani amit kellett, bármi helyzet is jött.Nem nyeretlen 18 évesek voltunk..Ez alól egyetlen kivétel van 18-22-ig tartó kapcsolatom. Az katasztrófa volt. Olyat soha többet.
2020. júl. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Hogy nem tudtam felhozni csajokat.
2020. júl. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Túl sok telefonozás. Megoldjuk.
2020. júl. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Rendetlenség, szétszórtság, egymásnak tologattuk a házimunkákat, mert senki sem állt neki. Nekem nem volt terem elvonulni, ő meg nem értette, miért akarok elvonulni, ha egyszer szeretem. Más kajákat akartunk enni, ezzel mindig háborúban voltunk :D



De amúgy megoldottuk.

2020. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Én edzettem, ő nem. Ennek ellenére megette a drága lazacot a hűtőből, ami az enyém volt. Szakítottunk.
2020. júl. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Semmi ilyesmi nem volt, simán ment minden. 😊 20 éve vagyunk házasok.
2020. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi gond. 10 éve együtt, 9 éve együtt is élünk.
2020. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Úgy költöztünk össze hogy tudtam mire számítsak. Semmi meglepő nem ért. 11 éve együtt, 3 éve házasok vagyunk, sőt már gyerek is van.

Mindent meg lehet oldani csak mind kettőtöknek akarnia kell.

2020. júl. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte nálunk is az étkezés volt problémás,teljesen más szokásaink voltak,de azóta megtaláltuk a közös nevezőt.
2020. júl. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!