Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek, ha az anyós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha az anyós folyton rajtatok lógna?

Figyelt kérdés

Nem tudunk elmenni kettesben szinte sehova sem, mert akár nyaralásról, akár egy hétvégi kiruccanásról legyen szó, az anyós, ha épp szabin van, folyton a nyakunkon lóg, és mostanában már követelőzik is, meg bevágja a hisztit, ha nem megyünk valahova.

Többször közöltem már a párommal, hogy nem vagyok hajlandó többet hármasban menni, de csak vita lett belőle, mert ő ezt kötelességként fogja fel, és annak ellenére, hogy elvileg őt is zavarja, kitart emellett, mert az anyja évek óta egyedül van, nincs semmilyen társasága, akikkel mehetne, és tudja, milyen szar érzés egyedül lenni, ezért 'kell' hurcolászni.

Amikor megyünk valahova, általában fizeti a szállást, és a ráeső üzemanyag költséget, de inkább fizetnék én mindent, csak soha többet ne jöjjön velünk.


Mit tennétek, hogy a párotokat ne bántsátok meg, de az anyós is leszálljon rólunk? Nem élünk együtt, de egy városban lakunk. Úgy érzem, ezen az sem segítene, ha elköltöznénk...



2020. júl. 27. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Szakitanek.
2020. júl. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Elküldtem a fszba, ennek már 15 éve. Azóta sem láttam szerencsére.
2020. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Az anyóst?😂

Látom, tele van az oldal szakemberekkel :D Tudjátok, az élet nem így működik, hogy eldobjuk azt, ami nem tetszik, többet ér egy megoldás (ha megtaláljuk a megfelelőt).

2020. júl. 27. 14:32
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sajna a párodnak kell intéznie. Őt is zavarja, és az ő anyja. Beszélj mégegyszer a pároddal, hogy te így rosszul érzed magad, nem akarsz az anyjával nyaralni, hanem szeretnél kettesben. Meg kéne, hogy értsen téged és tenni az ügy érdekében, ezesetben konfrontálódni az anyjával.
2020. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottam ilyenért, mert a kedves exem kötelességének érezte, hogy a szüleit 0/24-ben kiszolgálja, meg semmit nem lehetett az ő döntésük nélkül csinálni. És nem fogta fel miért nem akartam az anyós- és apósjelölt szomszédságába közösen lakást venni vele, amiről természetesen ők döntenek, nem a párom meg én.
2020. júl. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kössétek fel a gatyátokat!

Először is a partnerednek kell megértenie,hogy a mama megtette a kötelességét,felnevelte.

Ettől kezdve pedig az önálló élet,a ti életetek a fő szempont.

A szülők ezentúl is ott vannak,lesznek,és egy jó családi kapcsolat sokat ér.Segíteni is kell egymásnak.

Viszont el kell engedni a másikat.Hagyni kell,mert elég sok dolog vár rátok,amit csakis ti ketten tudtok megoldani.És kell megoldanotok.

Az anyos sem most jött le a falvédőről.Képes önállóan élni,és párt is találni.

Igazából nem tűnik nekem egy elveszett nőnek ,van egzisztenciája,csak meg kell vele értetni,hogy neki is akkor adódik komolyabb partner,ha a választott nem azt látja,hogy a fél családdal is meg kell bírkóznia,és a párja fiát is veled együtt kell majd pesztrálnia,

Az ő korabeli férfiak is egy önálló,független,érett nőt akarnak,nem egy olyat,aki nem tud leszakadni a csemetéiről és azok élettársairól.

2020. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6 igen, ezt az én exem nem fogta fel, hogy attól, hogy felnevelték, nem kötelessége cserébe most me örök életre igába hajtani a fejét. Ott az volt a baj, hogy ő nem fogta fel, hogy nem tartozik a szüleivel ilyennel. Valahol kötelességének érezte, hogy a házasságukat is egyben tartsa, mert sokat veszekedtek az ősei. Megmagyarázni nem lehetett neki, hogy ők is felnőttek, ha elválnak, ez van.

Agyrém...

2020. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kerítsetek neki valami pasit, majd ő lefoglalja az energiáit.

Egyébként mást nem tudsz csinálni, mint legközelebb amikor jelentkezne valami programra, akkor megmondod neki, hogy ne haragudjon, de ezúttal csak kettesben szeretnétek menni. És ehhez tartani magad, hiszti ellenére is. Megmondhatod neki, hogy ha folyton a nyakatokon lóg, akkor nehézkesen lesz unoka, hátha ezzel leszereled (nem ismerem az anyósod, most az enyémből indulok ki- ő nagyon szuperjófej, vele nincs semmi gond, viszont ha lenne, az unoka-kártyával gyakorlatilag BÁRMIRE rá lehetne venni). Nincs baj azzal, ha vannak közös programok (ha jó a viszony, szerintem), de azért az túlzás, ha már nem tudtok kettesben lenni a pároddal.

2020. júl. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szakembernek nem nevezném magam, de ami sok, az sok(k). Nekem is csak egy életem van, és nem kötelességem mindent eltűrni évekig. Őfelségének meg ha nem tetszett az, hogy helyretettem, az már nem az én problémám. Ő döntése volt a megsértődése, ahelyett, hogy magába nézzen. Velem csak jót tett, hogy azóta sem kellett látnom. És hiába keresel jó megoldást, a másik fél önkritikájának teljes hiánya miatt nem fogod megtalálni. A szép szó nem mindenkinél használ, ahogyan nála sem.
2020. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is simán elég annyit mondani, hogy "Kedves mama, elnézést, ide most kettesben szeretnénk menni." És te is mondhatod, ha a párod nyuszi, de tudod, hogy egyezik a véleményetek.

Őt meg néha fizessétek be valahová, hogy ne maradjon túl sok szabija :D de még jobb, ha találna társat, barátokat. Van több 70-en(!) felüli ismerősöm, akik kirándulni járnak vagy beiratkoztak mittudomén festeni, teniszezni. Szülinapra, karácsonyra, ha belefér nálatok anyagilag, találjatok ki neki valami ilyet, hátha ráharap és mindenki jól jár :)

2020. júl. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!