Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, feleségetek/barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, feleségetek/barátnőtöket elhízok akkor ugyanúgy kívánjátok mint előtte?

Figyelt kérdés
Most nem arra vagyok hogy persze mert szeretem. Az egy másik dolog. Szexuálisan ugyanúgy tekintetek rá?
2020. aug. 3. 22:10
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
81%
Nem voltam ilyen helyzetben. Szeretem annyira, hogy pár kiló ne zavarjon, ő pedig szeret engem annyira, hogy előbb zavarja őt és ne hagyja magát el.
2020. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Sokkal kevésbé fogom kívánni.


31/F

2020. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy nem a szeretet részére vagyok kíváncsi..
2020. aug. 3. 22:15
 4/39 anonim ***** válasza:
66%
Nőként írom: Igen, nem én hajtom őt, hanem ő hajt engem:D Pedig nem vagyok mai csirke:D Ez művészet:)
2020. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem (bár én pont a felszedett kilóktól nem tartok, mert elég sok duci nőt is vonzónak találok). De bármi más nagyobb külső változásra igaz, hogy hatással van a szexuális vonzalomra.
2020. aug. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Ha a dagadt nőket szeretném akkor azt vàlasztottam volna. Ha csinosan ismerkedtünk meg akkor ne legyen zsírdisznó. Èn formaban tartom magam akkor tőle is elvàrom.
2020. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
most látom, hogy elírtam a címet.. helyesen "elhízik", bocsánat
2020. aug. 3. 22:41
 8/39 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Marhára nem vonz a remegő háj és a kibuggyanó pocak, a vastag háj kar és a toka.

Ne legyen ilyen, mert nem fogom kívánni. Én is adok magamra tessék formában maradni. Ő sem egy sörhasú disznót választott.

2020. aug. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
48%
Nyilván hatással van. De sok nőnél lelki okai is lehetnek az elhízásnak..vagy kapcsolati gondok okozzák.
2020. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
54%
9 Ja. Nőknél akkor is én vagyok ha hibád ha az ő segge nőt meg. Ismerős.
2020. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!