Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha az embernek a felesége nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az embernek a felesége nem tesz meg mindent a szexben amit kér,akkor jogosan megy a férj örömlányhoz?

Figyelt kérdés
Nem kell komoly dolgokra gondolni,nem análrol van szó,nem is mélytorokrol,meg lenyelésröl..Akit érdekel esetleg annak leirom priviben,csak mert nem szeretném hogy nevetség tárgya legyek itt..
2020. aug. 6. 21:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Mi az hogy jogosan? El kell válni a picsába és utánna lehet járni kur...hoz.
2020. aug. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Engem érdekelne, hogy miről van szó, de szerintem a megcsalás nem megbocsátható és jogos ebben a helyzetben.
2020. aug. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2020. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8%
a prostihoz járás nem megcsalás, hiszen az hivatalos.
2020. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%

Ez a kinek mi a "komoly dolog" elég egyén függő. Semmi bajom a lenyeléssel a legtöbb esetben és a mélytorok kifejezetten szórakoztató a számomra. Ezzel szemben a nyalogatnám a lábad, hónaljad, segglyukad féle történet teljesen kizárt. Pedig sokaknak ez pont fordítva van.

De, hogy az alap kérdésre válaszoljak, soha nem jogos a megcsalás. A válás jogos ebben az esetben. A megcsalás minden esetben gerinctelen ocsmány féreg tett.

2020. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lenne megcsalás a prostival való szex? Ilyenkor nem egy másik nőbe dugja a nemiszervét az illető? (Vagy más szexuális tevékenység során elegül ki, a hangsúly azon van, hogy nem a nejével akinek hűséget fogadott.)
2020. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Jogosan? Semmiképp. Ha nem tudsz anélkül meglenni, akkor el kell válni. Vagy meg is beszélheted vele, lehet nem zavarja, ha prostihoz mész emiatt. De a háta mögött elmenni qrvához az elég aljas.
2020. aug. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

Mondjuk, mi lett volna, ha a házasságkötés előtt tisztáztátok volna ezeket az apróságokat?


Amúgy meg itt is érvénesül a kettős mérce. Ha férfiként nem adod meg, amit az asszony kér, akkor még szép, hogy félredug, hisz nem elégíted ki (kellőképp), te vagy a hibás. Férfiként viszont viselned kell, még azt is, ha soha többet nem kar veled szexelni, mert perverz disznóként, csak a szexen jár az eszed.

2020. aug. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
90%
Szóval, ha én arra vágyom, hogy minden egyes alkalommal egy uborkával a s*ggedben kefélj meg, de erre te nem vagy hajlandó, akkor én vagyok a r*banc, ha félredugok? Ezt esküvő előtt kellett volna tisztázni, te balfax.
2020. aug. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
10%
Jogosan nem igen, de leírhatod az okot, mert azért van mikor megérthető.
2020. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!