Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Felvennéd a telefont?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvennéd a telefont?

Figyelt kérdés
Péntek este van, 7 óra felé. Pároddal nem bírtatok magatokkal, már meztelenül feküdtök az ágyon és egymással foglalkoztok, amikor megcsörren az éjjeliszekrényen a telefonod. Mit csinálsz?

2020. szept. 5. 17:52
A kérdező szavazást indított:
Mindenképp felvenném.
Ha fontos (szülők, tesó, adott esetben főnök), felvenném
Hagynám csörögni, kit érdekel.
Kinyomnám, ne rontsa el a hangulatot.
Egyéb, kifejtem kommentben.
59 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Szex közben ki van kapcsolva,ne zaklassanak a jehova tanúi.
2020. szept. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez attól függ, hogy hol tartunk és ki hív. Ha már belendültünk, nem venném fel. Olyan viszont már volt, hogy a barátnőmet hívták, odaadtam a telefont és miközben beszélt, csináltuk.
2020. szept. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem venném fel a telefont, volt már ilyen mindkettőnknek, nem foglalkoztunk vele.
2020. szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
93%
nem venném fel de ha kufrincs van ki kapcsolom a telót
2020. szept. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Két számom van. Egy normál, ami munkaidőben (hétköznap 8-19) van, egyébként némítva, és a másik, ami 0-24 ben elérhető, de ezt csak 5 ember tudja, és azok is csak akkor hív(hat)nak rajta, ha halaszthatatlan. Duálsimes telefonban szépen minden be van állítva, egyébként meg ha nem sürgős, akkor messengeren keresnek meg.
2020. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második szavazati pont.De aztán kikapcs.
2020. szept. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Általába néma vagyok, hogy ne pittyegjen a messenger. Szóval észre sem venném, hogy hívnak. De ha észre is venném, nem venném fel.
2020. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én sem venném fel, csak hagynám csörögni.

2020. szept. 8. 08:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag a lányomnak veszem fel olyankor. De az is a helyzettől függ.
2020. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!