Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem fojnák fel a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fojnák fel a magyar nők hogy magyar, balkáni fizetésből nem lesz olyan életük mellettem mint egy nyugati férfi mellett?

Figyelt kérdés

Nem, nincs nagy autó. Nincs nagy ház. Nincsenek fancy nyaralások, nincs fine dining etető.


Sarki kínai dögbüfézés van, KFC van, lángozozás a Balcsin sátorozva, romantikus randiprogramnak meg esetleg piknik a Margitszigeten.


Nincs wellness, nincsenek luxi dolgok, forró kakaóval a takaró alatt "mozizás" van csak....


F/29


2020. szept. 6. 07:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Felfogják, azért buknak a külföldiekre.
2020. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%

Keress melt külföldön, lesz normális fizud. Én azt mondom, akit nem köt ide család, vagy bármi más annyira, az menjen, mert itt jobbat hiába remélsz.

Kirándulni, nyaralni is százszor jobban megéri ha külföldre mész! Kimész a Balcsihoz, vagy bárhová komolyabb kirándulásra itthon, ugyanannyit elversz. Ibkább egy szép egy,két napos külföldi kirándulás, ahol minőségit látsz, kapsz, mint ugyanannyi pénzért itthon egy kis lángos meg piszkos, szúnyogos Balaton.

2020. szept. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nagy autóm van még az itteni fizumból.

Elég olcsón lehet utazni Európán belül, évi 1 alkalomra nem lehetetlen ősze szedni, évi egy wellness se egy hú de nagy ősszeg.

KFC árából elmegyek egy normális étterembe is!

A Balcsin a lángossal semmi gond, a sátorral se (legalábbis én csípem), de abból a pénzből majdnem hogy elmegyek külföldre és apartmanba.

A mozi pl engem nem is volnz, semmi baj nincs az ágyban való film nézéssel, ha avval teszem, akit szeretek és nem ilyen besavanyodott, mint te.

De kakaó helyett inkább 2 sör.

N28

2020. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Hat a mi magyar fizeteseinkbol ezek boven kijonnek, szoval valamit rosszul csinalsz.
2020. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Az általad felsoroltak közül én pl. egyiket sem szoktam enni, a Balatonra akkor se mennék, ha fizetnének érte, sátorba meg pláne nem.

Ettől föggetlenül wellnessre meg nagyon luxi dolgokra sem vágyok, szerintem a kettő között van különbség.

A számomra megfelelő életszínvonalat én is meg tudom teremteni magamnak, és bizony okoz az problémát, ha a párom nem tudja ugyanezeket megfizetni.

Ő sátorozik a Balcsin, míg én Cipruson nyaralok vagy mi? Ő megy a KFC-be én meg a szomszédos olasz étteremben eszek és integetünk az ablakon át?


Leszögezem, semmi gond nincs azzal, hogy téged az általad leírt dolgok érdekelnek, vagy ezeket tudod előteremteni, de nem kell ezeket olyan emberre ráerőltetned vagy olyanokkal elfogadtatnod, akiknek ez kvára nem stílusa. Olyan nőt kell keresni, aki hasonló dolgokat szeret és hasonló dolgokkal elégszik meg. Nem minket meg a többieket kell számon kérni, hogy mi vagyunk a genyák, mert nekünk más az életszínvonalunk és tudjuk, hogy mit szeretünk és nem jövünk össze olyan pasival, aki nem tudja megengedni magának azt, amit mi meg igen.

2020. szept. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Magyarországon sem mindenki mekis fizetésből él, mint te (és aki igen, az sem feltétlenül kannásborra költi a nagy részét). Vannak tanult, sikeres, szorgalmas, jól kereső emberek is.
2020. szept. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Felfogják. Egy részük ezért választ nyugatit. A másik részük meg nem bírja a panaszkodó, kisebbségi komplexusos pasikat. Mondjuk amiket te luxus dolognak írsz, nagy részét csinálja a családom rég óta, pedig egyszerű állami alkalmazottak, csak tudnak bánni a pénzzel.
2020. szept. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, nálunk ezek mind kijönnek magyar fizetésből. Nem az országgal van itt gond.
2020. szept. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Gondolod kulfoldon jobb?


USA-ban elek, ugyan azt dolgozom mint Magyarorszagon dolgoztam es nem elek luxus korulmenyek kozt. Jobban elek az igaz de kis autonk van, kis hazban elunk es nem jarunk fine diningba.

2020. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Külföldet ne ajánlgassátok neki, volt osztrák munkahelye, de kirúgták. (lehet találgatni...)
2020. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!