Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ennyi idő után nem korai az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi idő után nem korai az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Alig 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. A napokban összeköltözünk albérletbe, amit ő kezdeményezett. Egyelőre kicsit bizonytalan vagyok még, hogy nem gyors-e kicsit a tempó. Előttem nem igazán voltak hosszú kapcsolatai, pár hónaposak csak. Aki volt már ilyen helyzezben megírná a tapasztalatait, hogy alakult a kapcsolat.
2020. szept. 9. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Én délután telefonáltam a mostani páromnak, s este átjött, azóta együtt élünk, ennek 24 és fél éve.
2020. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
3 hónap után összeköltöztünk. 12 éve. Házasság 2 gyerek.Jól vagyunk köszönjük. Egyéb kérdés?
2020. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha önellátó felnőttek vagyok és megvannak a megfelelő körülmények, akkor nem kell sokáig pepecselni ezzel, hamar összeköltözhettek. Úgyis csak akkor derül ki, hogy mennyire működőképes a kapcsolat, amikor már együtt éltek egy ideje.
2020. szept. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Azt, hogy mennyire gyors, te érzed.

Viszont igaz teljes mértékben, hogy lakva ismeri meg egymást az ember, tehát nagyon gyorsan ki fog bukni, hogy ha nem vagytok kompatibilisek.

Azért, ha véletlen nem jól alakul, vigyázz rá, hogy legyen hová menned: szülők, albérlet, saját lakás.


Mi mikor összejöttünk, eleinte nem aludt ott nálam (tudod a reggeli wc :D ), pár nap múlva igen, onnantól kezdve ott ragadt. Mivel egy hónap külföldön egy hónap itthon volt a felállás részéről, mi rohamléptekben csináltunk mindent.

Ennek alig több, mint egy éve, a Covid miatt idén nemigen volt kinn, túl vagyunk egy becsúszott babán (sajnos elment), most esküvőt tervezünk, meg a közös házat.

Bár jelzem, nem vagyunk olyan fiatalok (28N 34F)

2020. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem extra gyors ez a tempó, de mások vagyunk. Akkor megértem amikor két fiatal alig tudja fizetni a saját albérletét és anyagi okok miatt minél előbb akár már azonnal is összebútoroznak. De ahol nincsenek anyagi problémák ott én biztosan várnék. Főleg akkor,ha fitatalabb is vagy pl 25 vagy az alatt. Mi fél éve vagyunk együtt és mostanság vetődött fel,hogy akkor legkésőbb az egy évre összeköltözünk. Bár tényleg lakva ismered meg a legjobban,de amikor heti 4-5 napot együtt aludtuk,vagytok folyamat akkor is sok dolgora fény derülhet..és 2 hónap az még nagyon nem volt elég semmihez,hogy megismered. Én még 4-5 hónap után is néha úgy néztem a barátomra egy-egy pillanatomba mintha egy vad idegen ember lenne pedig coid miatt volt hogy két hétig folyamat együtt voltunk.

De mint mondtam,ha anyagi gondok miatt teszitek akkor logikus,amúgy meg baromira gyors.

2020. szept. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Az összeköltözés oka párom munkája. Másik városban dolgozik, ígyis alig tudtunk találkozni. Most közös albérletbe mennénk. Eddig mindenki otthon lakott.
2020. szept. 9. 13:09
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem sajnos negatív tapasztalatom van a gyors összeköltözéssel, meg az egyik rokonomnak is. Persze ettől függetlenül másnál még működhet, viszont nagyon oda kell figyelni, és nem a szőnyeg alá söpörni a problémákat, ha jelentkeznek.
2020. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Ha bizonytalan vagy, ne menjél bele. Kivesztek közösen egy lakást, aztán ha valami nem tetszik, összevesztek, szétköltöztök. Ott marad az egyik fél az albérletben, kaucióval, nem is tud lépni.

(volt egy ilyen ismerősöm, 1 hónap múlva meggondolta magát a lány, lelépett, a fiú bejelentette, hogy nem ő vette ki a lakást, hanem a lány. Jó kis kalamajka volt belőle.)

De érzelmileg is megterheli a párokat, főleg azt aki szeretne összeköltözni. Inkább most szólj, hogy neked ez egy kicsit gyors és várjatok még 1 évet, de ne kelts hiú temenyeket a masik félben. Merj nemet mondani!

2020. szept. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig alig találkoztatok a 2 hónap alatt, én várnék még az összeköltözéssel, hisz úgy igazán még szinte alig ismeritek egymást.

Hány évesek vagytok egyébként?

2020. szept. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A párom 24 én 27
2020. szept. 9. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!