Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nektek* ez elfogadható lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek* ez elfogadható lenne?

Figyelt kérdés

6 hónapja vagyunk együtt a párommal.

Nem vagyok egy féltekény típus, poenkodni is szoktunk ezzel, de mindkettőnknek vannak régebbről ellenkező nemű barátai, ismerősei, ezzel úgy gondolom, hogy nincs is gond.

Viszont tegnap a barátnőm bejelentette, hogy egy Facebook csoportban megismerkedett egy sraccal kb. három hónapja, és megbeszélték, hogy találkoznak.

Nekem azért ez egy picit kibaszta a biztosítékot főleg, hogy amikor peddzegetni kezdtem, hogy ki ez a srác, akkor igazából kiderült, hogy nem említette, hogy együtt vagyunk, illetve nem tudja, hogy a srácnak van-e valakie, mert nem erről szóltak a beszelgeteseik, “ezért nem említett ő sem engem”.

(Fontos info: egyikünk facebookjan sem megállapítható, hogy együtt vagyunk, maximum néha sztorikból)

Nekem az a véleményem, hogy ha már olyan necces helyzetbe keverem magam, mint az, hogy egy idegen ellenkezőnemű idegennel haverkodok, akkor legalább közlöm a félreértések elkerülése végett, hogy mi a helyzet.

Amikor ezt említettem, akkor hajtogatta, hogy “ez nem volt téma, nem ilyen jellegű volt a beszélgetésük” és felajánlotta, hogy olvassak bele, ezzel a lehetőséggel természetesen nem éltem.

Nektek mi a véleményetek? Jogtalan volt a felhaborodasom?



2020. szept. 10. 07:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem volt jogtalan.

N28

2020. szept. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Egyszer én is "megismerkedtem" hasonló módon egy sráccal, mialatt kapcsolatban voltam. Nálam arra ment ki a játék, hogy ha jobb lett volna, mint akivel éppen voltam, akkor simán lecseréltem volna.

Más magyarázatot egyébként nem is tudok elképzelni. Senki nem ismerkedik csak úgy az ellenkező nemmel, minden hátsó szándék nélkül. Más egy baráti társaság, ahol férfiak is vannak, de így kettesben találkozni vele, ez egyértelmű. Szóval jogos a kiakadásod, szerintem tartsd nyitva a szemed, mert ennek nem lesz jó vége.

2020. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

Azt mondod, hogy vannak ellenkező nemű barátaitok. Akkor nem értem ezt a hozzáállásodat, én úgy gondolom, ezek a barátaitok is pont így lettek.

Vagy lehet, neked mást jelentenek, más kaliberűek a lány barátaid? Esetleg csak ismerősök, nem barátok. A barátnődnek meg tényleg barátai.

Én is a fiú barátaimmal kettesben szoktam programozni, akivel nem, azt nem tartom barátságnak, csak haverságnak maximum, de még haverral is szoktunk programozni, az is arról szól, hogy egymás társaságát élvezzük.

Azét barátság, mert nincs benne több. A szerelmi és szexuális kapcsolat az nagyságrendekkel több ezeknél.

2020. szept. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiakadtam volna elég rendesen. És már megégettem magam ilyen téren. Kis story time:D Az exemnek voltak ellenkező nemű barátai, semmi féltékenység nem volt bennem, soha nem problémáztam ha találkozott velük, vagy új lány barátot ismert meg. Szóval maga a tény nem érdekelt, nem zavart, hogy sok lány barátja volt.Aztán kiderült, hogy megcsalt az egyikkel, majd ez a következő kapcsolatomban is így történt. Le lehet pontozni, de azóta ezek miatt sajnos nálam már nem is fér bele, hogy legyen a páromnak ellenkező nemű barátja. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy biztos megcsal a barátnőd, szó sincs róla én őt nem is ismerem, csak a tapasztalatomat írtam le a témával kapcsolatban.


23N

2020. szept. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Nem elfogadható! Valószínűleg hiányol valamit a kapcsolatotokból, s ahelyett, hogy ezt megbeszélné veled, másnál keresi rá a megoldást!

Ez totál nem fair veled szemben...

24/N

2020. szept. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

3#

A korábbi barátaidat ismered, tudod, hogy nincs benne semmilyen szexuális töltet: barátok vagytok.


De amikor valaki egy idegennel találkozik, akit a neten ismert meg, mert azonos az érdeklődési köre, és három hónap beszélgetés után nem derül ki, hogy képben vagyok én is, az nekem több mint gyanús.

Ha azzal állt volna elém, hogy "lenne ez a srác, tök jó fej, de előre leszögeztem, hogy párkapcsolatban élek, és ezen nem tervezek változtatni", akkor egy k*rva szót nem szólnék.

2020. szept. 10. 08:42
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez mondjuk számomra is furcsa, hogy nem említett téged. Nekem ez lenne az első, hogy a másik még véletlenül se értse félre a találkozók szándékát. Ezt nem lehet kimagyarázni azzal, hogy jajj mert nem olyan jellegűek voltak a beszélgetéseink 3(!) hónapon keresztül. Direkt nem mondta, hogy vagy neki ennyi. Szerintem amúgy megtetszettek egymásnak és ezért akarnak találkozni.
2020. szept. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
81%

Én ezentúl nem bíznék meg sosem a barátnőmben és véget vetnék a vele való kapcsolatnak.

Kifelé kacsintgat a kapcsolatból és ne bízz benne. Nézd meg, hány nő válasza kapott 100 %-ot!

Ffi.

2020. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Azért majd írd meg, hogy hogyan alakulnak a dolgok, mert igen kíváncsi vagyok, hogy a barátnőd szerint ez miért fér bele egy kapcsolatba.
2020. szept. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell izgulni. Nem kopik el neki:) Viccet félretéve, ha jó a kapcsolatotok akkor nem kell izgulni. Gyakorold a laza barát pozícióját.
2020. szept. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!