Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Többet vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Többet vártok el egy férfitól anyagiak/karrier terén mint amennyit ti meg tudtok ugrani?

Figyelt kérdés
F/30
2020. szept. 10. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
91%

Meg ez a ne láthasd őket...akkor lehet menni bíróságra többször is, tenni azért, hogy minél többet láthast. A pénzt meg a gyerek nevelésében adod.

Nem azért nem kap sok apa sok felügyeletet, mert nem lehet, hanem mert beletörödik az első láthatásba.

Sok nőnek meg jól jönne, ha apuka nem csak hétvégén vinné.

2020. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
12%
Mondjuk talan a noknek nem kene elvalni, sot tovabbmegyek, ha nem lehetne egyaltalan elvalni, akkor a nok is jobban megvaogatnak, hogy kinek szulnek...
2020. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:

Azért az óvodák nem 8-tól 16 ig működnek. A gyereket pedig 7:30-ra is oda lehet vinni a legtöbb helyre, mivel sok helyen délelőttös/délutános dadusok vannak, így sokszor 16:30-kor vagy akár 17:00 kor is be tudsz "ugrani" a gyerekért.(ha nem nagyobb intervallumban)


Azért elég sok munkahelyen "tolerálják", hogy képes mondjuk 10 percet mert a gyereket le kell adni az oviba max kevesebb ebédszünetet veszel ki. Ha pedig el akarod vinni a gyereket akkor azt nem gyalog fogod megtenni valószínűleg tehát 40 perc alatt elég sok helyre be tudsz érni kocsival, ha pedig gyalog teszed nyilván 40 km-re lesz a munkahelyed.

2020. szept. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
92%

Egy élet nem elég kiismerni valakit. Ne légy naiv, vallás van 20 év után is.

Meg nem csak a nők válnak és úgy gondolom, ha pl megcsalják őket, nehogy már el kelljen tűrni meg azt, hogy pl sok apuka hazamegy és ad egy puszit a gyereknek és ennyi. De nem segít és a nőnek nincs ideje magára, de legyen csinos és szexre kész.

Akármilyen jó a kapcsolod egy gyerek komoly változás. És számomra (joggal) nem elfogadható, hogy de hát ő a gyerekkel otthon van éneg dolgozom.

Nalunk 5 év kapcsolat volt, ebből 4 év együttésés. A lányát ő nevelte 5 éves kora óta. Ő jobban akart gyereket, mint én. De mivel fel voltam készülve minden eshetőségre, ezért vállaltam. Aztán 1 éves lett, akkor mentünk szét. Egy lusta nem törődőm ember lett.

Én tobb gyedet kaptam, mielőtt a pénzel jösz.

A nagyobbik lánya is velem maradt és egyik gyerekére se kíváncsi azóta sem. A nagyobbik lányát kihangsulyozom, hogy ő nevelte.

Ne a nő legyen már felelős egy gyerek miatt, a férfi is vállalta, ő is felelős (ha anyira nem akar, akkor tartson ki az mellett).

2020. szept. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:

32 ez "jól hangzik" elméletben. De mi van akkor, ha én körültekintően választok párt, megfelelő egzisztenciával, jó személyiséggel? Aztán valami tönkre megy. Pl. egész bagatel módon más irányba változunk és már nem közösek a célok? Mondjuk 10 év házasság után ő külföldre akar menni élni, én meg nem? Vagy meghaltak a szülei/munkanélküli lesz/egyéb csapás és nem tudja feldolgozni ezért alkoholista/drog függő/játék függő lesz? Vagy ő szeret ki belőlem és válik el?

Vagy megcsal 10-20 év házasság alatt? Esetleg még se csal, de bele szeret másba?

Jól hangzik, hogy még kell válogatni kinek szül az ember, (persze aztán a másik oldalról meg jön a hiszti a magas igények miatt) de honnan tudhatná bárki előre milyen változást hoz 5-10-20 év?

Mert nem mindenki pár év után válik, sőt nem is ez a jellemző.

2020. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
Mindket fel felelos a gyerekert, de az esetek nagyobbik reszeben a no akar mar gyereket vallalni, mielott lemarad rola. A ferfi meg sokszor inkabb bevallalja, nehogy elhagyja ot a no. Aztan persze a no nem hozza le azokat a dolgokat gyerek utan, mint elotte: kevesebb figyelem a ferfi fele, elhizas, kevesebb szex, stb. Megromlik a kapcsolat, "elhidegules" van, aztan meg a nok meg ra is fogjak a ferfira a problemakat, es elvalnak. Na ezert nem lesz kolkom, en ennek nem teszem ki magam.
2020. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:

33as. Van aki reggel 6re megy dolgozni és van aki este 6ig dolgozik és nem sok munkahely van nálunk, ahol tolerálják.

Olyan ovik is vannak, ahol fél 6ra létét vinni. De akkor is kérdés be esrsz e a munkahelyedre.

Falunk a legtöbb helyen 7re viheted és nálunk pl egyik ismerősöm 4kor legkésőbb el kell, hogy hozza.

Tudom, kismama műszak, de akkor meg a kereseted nem sok.

Szóval, ha te reggel 6ra be kell, hogy érj és esetleg fél 7re viheted a gyereket, akkor ki viszi el? Vagy az ovis megy egyedül?

Lányom elég önálló, de mégse engedném egyedül, pedig szembe velünk az ovi. Ha meg megtudják, hogy egyedül megy, akkor meg a gyámügs száll rád (nem egy ilyenről tudom).

2020. szept. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
100%

34

Több kutatás bizonyítja hogy a válások jelentős 60-70%-át nők kezdeményezik, de ne legyünk naivak ez biztos azért van mert megcsalja őket a férfi, elhanyagolja, veri stb. Nézzük meg a homoszexuálisokat.

Ott tényleg csak 30% a nők válása... ja a férfiaké csak 15%?

Na ilyenkor mi a helyzet a válással?

2020. szept. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
0%
Ja es meg valami, az aki elvalik a parjatol, mert a problemajat nem kepes lekommunikalni vele ertelmes felnott ember modjara, az nem elsoroban a parjaval szur ki, hanem a sajat kolkevel, akit o annyira akart...fobenjaro bun
2020. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:

#38 Persze az nem is kerdes, hogy a nok valnak el, ugyanis a csaladjogi torveny felejuk lejt, de durvan...

Mondjuk ha csak a bevitt vagyont vihetnek, es a "kozosen szerzett" vagyonbol pedig a jovedelembol kiszamolhato megtakaritas aranyaban, maris mas lenne a helyzet. Gyerekek koltsegenek allasa pedig lathatas aranyaban. Na ez korrekt lenne.

2020. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!