Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Többet vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Többet vártok el egy férfitól anyagiak/karrier terén mint amennyit ti meg tudtok ugrani?

Figyelt kérdés
F/30
2020. szept. 10. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:

A másik, hogy férfiak is hoznak, pedig nem szült.

Ha meg azért vállalta mégis,hogy a nő ne hadja el (olyenért, aki akar is gyereket) az megint hatalmas önzőség és felelőtlenség. Szóval ki az önzőbb?

2020. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vallanak, a legtöbb pasi egy tohonya lusta ember lesz. És ezt neagyarazd már ki.

És ahhoz, hogy normálissan tudják valakivel komunikálni, a másikra is szükség van. Kettőn áll a vásár.

Pisztolyt meg senki nem szorít a fejedhez, hogy már pedig gyereket csinálsz és pont.

Nincs olyan, hogy nem akarom, de lesz (nem kéne, hogy legyen ilyen).


Én azt a nőt is elítélem, aki direkt nem szed gyoszszert, hogy legyen gyerek pl.

Sok apát sajnálok is, mert a volt asszony megkeseríti az életét és a gyerekkel zsarolja.

Felelőtlenül se nő, se férfi ne vállaljon gyereket.

Nekem ez a véleményem.

Nálunk az apuka hozott gyerek után, én kb 5 kilót, ebből 3 75 volt a gyerek. Ő nem bírt egy mosást berakni 8 óra munka után (még, ha kemény fizikai munkás lett volna, akkor talán megértem). Én nem kívántam vele a szexet.

Engem nem kell őszemosni avval, aki felelőtlen. Egyik párom se keresett anyit, amennyit én keresek.

De ne a nőkre háritsátok már ezt és mossatok rá az őszes nőre, hogy felelőtlen és pénzéhes meg igénytelen lesz.

És mégeszer írom, ha nem akarsz gyereket, azt az elejétől vállald fel és ne legyen megalkuvás.

Arról nem tehetek, hogy sok férfi nem akart, de bele ment.

Én párommal az elején közöltem, hogy többet nem szülők (neki nincs gyereke) és ez mellett kiállok. Lehet önző vagyok, mert nem csak arról akarom, hogy szóljon az életem, hogy gyerekeket nevelek. Nálunk nagyszülő szívesen viszi és ez se egyenlő avval, hogy én le akarom passzolmi. Szoros a lányommal a kapcsolatom és rengeteg programot szervezünk.

2020. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:

38 a válási statisztikák nyilvánosak, nem mondtál újat. De feltételezed, hogy akkora buli egyedül nevelni 2-3 gyereket, hogy minden nő aki válik örömmel vállalja?

Ahhoz, hogy megbeszéljék és megoldják a problémákat mindkét fél kell.

Én nem azt mondtam, hogy csak a férfiak sara, ellenben te úgy állítod be, mintha csak a nőn múlna. Számtalan esetet ismerek, ahol vagy egyik fél sem volt vevő a javítgatásra, (sokszor teljesen érthető módon) vagy konkrétan a férfi a kerékkötő.

Egyedülálló szülőként minden betegségnél neked kell valahogy megoldani (ismerek olyat is, ahol a gyerek apja nem lépett le és kölcsönösen segítik egymást a gyerek anyjával, de nem ez a gyakoribb sajnos.)

Ha elveszíted a munkád az is a te problémád, nincs még egy kereset amire támaszkodhatsz.

Ha párt keresel, olyat kell találnod aki elfogadja a gyerekeket is, aki alkalmas szülőnek is amellett, hogy minden másban is megfelel ami a kapcsolat működéséhez elengedhetetlen. Nem egy leány álom. És mégis úgy véled, ezt csak úgy poénból vállalja a nők egy igen nagy hányada?

2020. szept. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
Azert a legtobb no amikor elvalik, az uj kan mar vagy megvan, de legalabbis bent van a funnel-ban...
2020. szept. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:

Rendben 44es. Akkor minden a nők hibája és szegény árva férfiak teljesen hibátlanok. A gonosz nők ok nélkül elválnak tőlük, pedig ők minta férjek és apák. Teljes erővel azon dolgoztak végig, hogy minden tökéletes legyen a kapcsolatban. És ezek a gonosz nők még a láthatást is tiltják, pedig az apák kezüket, lábukat törik minden esetben, hogy a gyermekkel heti több napot együtt lehessenek.

Olyan nincs, hogy a férj szeretőt tart, hogy igénytelen lesz, elhízik, bele xarik a kapcsolatba, magasról tesz a gyermekére.

A nők pedig mind kivétel nélkül boldogok az új párjukkal (akit természetesen már a válás előtt felszedtek) és meggazdagodnak a gyerektartásból, majd élik világukat.

Ha neked így kényelmesebb az életed, legyen így.

2020. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:

45

Igen, az ilyen felfogású emberek kb ilyen egyszerűek is.

N28

2020. szept. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
#45 Nyilvan van kivetel, de az esetek kb 70-80%aban az tortenik, amit leirtal. A nok azok, akik nem vallaljak a felelosseget a donteseikert, es nem a ferfiak. A ferfiak nagy reszenek eszeben sincs elhagynia a csaladjat, de az igaz, hogy neha felredugnak. Ha csaladelhagyas is tortenik, az altalaban akkor van, amikor a no atveri a ferfit, es veletlenul teherbe esik. Ilyenkor a ferfi hajlamos felreallni, a nem kivant terhek elol. Ja es a pro-choice meg ugyebar women's choice. Szinten egy erosen a nok fele lejto palya.
2020. szept. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:

47es! Akkor legyél bu"i, most már hazasodhatszbis is.

Nem kellenek neked azok a buta, felelőtlen nők.

Persze, a férfi félre dug az is természetes (szerencse nem mindenki ilyen ösztönlény), el kell tűrni, hogy szarik már bele a kapcsolatba meg az is a nő hibája, ha a pasi ugyan nem akar gyereket, de mégis vállal nehogy egyedül haljon meg.

Szóval ajánlom a meleg tarskeresőt, mert a legtöbb férfi egy főnyeremény.

N28

2020. szept. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
#48 Amugy a melegeknek sok szempontbol valoban sokkal egyszerubb, de mint tudjuk sajnos ez nem valasztas kerdese. Az persze kuln vicces, hogy ha 1 pasas felredug akkor le van osztonlenyezve, de ha en azt mondom, hogy a nok osztonlenyek, mert csak le akarnak kolkedzeni, akkor himsoviniszta vagyok, meg nogyulolo vagyok. #kettosmerce
2020. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:

#42

"Persze, hogy vallanak, a legtöbb pasi egy tohonya lusta ember lesz. És ezt neagyarazd már ki."

Felhoztam 2 statisztikát heterok és homoszexuálisok mellett, ahol mind a 2 esetben a nők válnak gyakrabban, ez nem kimagyarázás ez tény. Ha a férfiak ellustulása a probléma akkor miért van az, hogy 2 homoszexuális nő gyakrabban válik mint 2 homoszexuális férfi?


"Nincs olyan, hogy nem akarom, de lesz (nem kéne, hogy legyen ilyen)."

Nincs olyan szerinted, hogy kiszúrják a gumit? Vagy "drágám szeded a gyógyszert?" "Persze" "Akkor miért ugyan annyi tabletta van benne mint 1 hete?" "Jajj elfelejtettem bevenni". Na ilyen sose fordult még elő nem?


"ha nem akarsz gyereket, azt az elejétől vállald fel és ne legyen megalkuvás." Hány és hány alkalommal olvasni, hogy a csávó nem akar gyereket amibe a nő belemegy, majd VÉLETLENÜL terhes lesz, vagy a jobbik eset amikor 1-2 évre rá elkezdi a gyerekkel nyaggatni...


Amúgy senki nem beszél rólad... Az, hogy te mindent magadra veszel nem az én érdemem.


#43

Én nem állítottam semmi olyat, hogy kizárólag. Azt írtam, hogy a nők adják be a válópert legtöbbször, szexuális hovatartozástól függetlenül.

Az lehet, hogy más nevelni a gyereket, de korántsem egy fizetésből neveli. 2 gyerek esetén és egy nettó 200.000 fizetésnél ez 80.000 forint + 20-25 az államtól.

Ha pedig a nő is 200-at keres ez mondjuk lesz 300.000 és azzal a gondolattal, hogy ő már nem szerelmes a férjébe vagy megunta attól függetlenül, hogy jó ember-e vagy sem netto 300-al már simán válthat.


48-as

Amúgy nem kell melegnek lenni. Nőkön kívül vannak fontosabb dolgok is az életben. Ha pedig a statisztikát hozzáadjuk, hogy kitől vállnak el gyakrabban és ki jár szarabbul egy válással ez pláne igaz:)

2020. szept. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!