Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Többet vártok el egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Többet vártok el egy férfitól anyagiak/karrier terén mint amennyit ti meg tudtok ugrani?

Figyelt kérdés
F/30
2020. szept. 10. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
#60 Es meg ala is becsulted ezeket a szamokat...:)
2020. szept. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
ui.: Belső megoldások, vagy változások megint a párok egyéni preferenciáján múlik. Viszont a lezárás többségében a válóperek beadásával történik. Így ha férfiak nem is hajlandóak változtatni (amiről nincs statisztika), a lezárás többségében a nőkhöz köthető.
2020. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
Es akkor meg arrol sem beszeltunk hogy amikor nem a no adja be, akkor azt a megoldast valasztja, hogy elviselhetetlen hiszterika lesz, es a pszichozis minden valtozatat valasztja amig a ferfi el nem menekul...
2020. szept. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:

Megegyszer leíróm, hogy amelyik nő atveri a párjat az nem érdemel semmit sem!

Sajnos a nő teste, nem lehet rá erőltetni, hogy abortuszra menjen. Amit írtam, hogy lelkileg van akinek ez nagyon megterhelő lehet.

A bíróság a gyereket nézi és neki ítéli a pénzt, ennyi.

És nem, nem könnyebb egy nőnek se mérlegelni, hogy kivel van együtt és tényleg lehet gyerek. Miért is lenne könyebb normális párt találni?


Az árakkal meg lehet te nem vagy tisztában. Európán belül lehet sokszor olcsóbban utazni.

Palmán kevesebbet hagytam ott retúr jeggyel, mint a Balatonon.

Horvátországba pl Cempongbe voltunk, nem kell nekem szálloda.

Párom 250et keres, egy utazáson ismertem meg, ő is megoldotta és sok helyen járt.

Mivel nekem erre igényem van és meg is tehetem, olyan párt választok, akivel szintén meg lehet ezeket valósítani.

Arról nem tehetek, hogy sok embernek nincs lehetősége utazni.

Én se anyámtól kapom a pénzt. Megdolgoztam érte, anno 2 munkahelyen.

2020. szept. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:

"Arról nem tehetek, hogy sok embernek nincs lehetősége utazni."


Ez igaz - erről leginkább kettő dolog tehet. Az egyik az elmebeteg magyar adórendszer ami úgy nagyjából a sarc szintjén állnak, a másik pedig a dolgozók éhbéren tartása a vita elején említett maximum egytucat "jackpot" munkakört leszámítva.

2020. szept. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
*állnak helyett csak "áll"
2020. szept. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:

Nekem fél évem így telt, hogy hétfőtől Péntekig reggel 6-tól este 6-ig.

Szombat és vasárnap masodállás reggel 8-tól este 22-ig vagy amíg volt vendég.

Kb 4 évig 2 helyen voltam.

Fejlődni és tanulni is tudna sok ember, de inkább rinyál. Nyilván van, akinek nincs lehetősége.

Dolgoztam gyárba is, de sok embernek az is derogál, itt gyárba is megvan a 200, de ja dolgozni kell.

Aztán németet tanultam, megcsináltam a jogsikat és lett egy nyugis, de jól fizető állásom és csak egy sofőr vagyok. De oda is munka kijutni.

2020. szept. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 A kérdező kommentje:
tombolnak a nők a kérdés alatt! munkaidőben...nyilván a pasi el van zavarva dolgozni.
2020. szept. 11. 12:38
 69/85 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te nem fogod fel amit írok.

Az lehet hogy nem érdemel semmit... DE KAP!

Ha te nem érdemelsz verést, de megvernek az vigasztal, hogy te ugyan nem érdemeltél verést? Nem... fájni fog.

Ha te nem érdemelsz fizetésemelést, de mégis kapsz akkor csapkodod majd az asztalt, hogy én ezt nem érdemeltem meg? Nem... elfogadod.


Értem én az abortusz, de igazából minden a nő kezébe van adva ha kell az apának a gyerek ha nem... és ígyis úgyis fizet.


"A bíróság a gyereket nézi és neki ítéli a pénzt, ennyi."

Igen végülis ez nagyon vigasztal, ha kilyukassza a gumit, vagy nem szedi a fogamzásgátlót amit mondott:)

Meg se merem említeni, hogy van olyan ország ahol apasági tesztet sem engednek csináltatni, hogy mindenképp legyen aki fizeti a gyereknek a pénz.


Milyen utazásról van szó? Nyaralást említettél. Amúgy ha találsz Olcsóbban mint 10.000/éj egy szobát hát tapsolok, ami egy hétnél 70.000 és ez tényleg elég parasztos szállás manapság:)

Neked lehet nincs rá igényed, de sokaknak erre van és mivel úgy vannak sokan, hogy ha ő nyaral akkor egy edényt nem mos el sokszor igencsak megugranak a költségek.


Arra költöd/költitek a pénzetek amire akarjátok. Csak az árak tisztására érdekében soroltam fel ezeket.

Az árakkal pedig közel nem szálltam el:)

2020. szept. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:

Utazás / nyaralás, nem ez a lényeg. Európán belül nem elérhetetlen nyaralni. Persze, aki minimálbéres, az nem tudja megtenni, de a legtöbb ilyen bár fejlődhetne, de nem áll neki, csak rinyál.

Én írtam, hogy nem kell szálloda, jó a Cemping is, nem kell nyaraláson minden nap étterem és nem derogál elmosogatni sem.


És amíg a férfiak úgy futnak a nők után, mondha az életük múlna rajt és vannak olyan hülyék, akik mindent fizetnek a nőnek, addig sztm ne a nőket szidják sokan, hanem a saját neműket is.


Kérdező, szabin vagyok végre, elnézést, hogy van egy délelőtti nyugiba 😂

2020. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!