Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok! Ha választanotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha választanotok kellene férjet eme 4 ember közül melyiket fogadnátok el?

Figyelt kérdés

A Egy ókonzervatív mélyen vallásos, bigott férj aki úgy vélekedne a nőkről mint a 19.században. Gyerekeket is akarna. Viszont sikeres lenne, mélyen hűséges és szerető férj lenne.


B Egy kőgazdag sugardaddy, aki úgy tekintene rátok mint egy szolgáltatásra. Elvárná hogy kérésre szexeljetek, de borzasztó lenne az ágyban, és még azt is elvárná hogy csak vele szeretkezz. Vagyonából adódóan viszont nagyon jól tartana el benneteket és tejben vajban fürödnél.


C Egy irányításmániás pszichopata akinek tényleg minden szavára hallgatnod kellene és minden cselekedetedet előbb vele kellene egyeztetni. Hétköznapokban viszont normálisan viselkedne veletek és alapvetően nektek csak jót akarna az életben. Arra bátorítana hogy legyen sikeres karriered, és nem várna el gyereket, ő lenne az ágyban a legjobb mindközül.


D Egy drogos alkoholista megbízhatatlan senkiházi aki nem foglalkozna igazán veletek. Viszont tényleg nem érdekelné őt hogy mit csinálnál vagyis ha hűtlenek lennétek, az sem.


Melyiket választanátok?


2020. szept. 11. 22:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
Szóval felsoroltál 4-et a legrosszabb embertípusból, aztán válaszd ki a szarok közül a legkevésbé szart.
2020. szept. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Na, éljenek a macskák 😂
2020. szept. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha csak ilyen hímek léteznének, akkor a műfaxt választanám. Nem vagyok én lelki nyomorék, hogy ilyenekkel basszakodjak.
2020. szept. 12. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
32%
12-es, én párkapcsolatban élek és így is élnek a macskák. 5-öt tartunk. Pasim is szereti őket. Ugye, milyen kis butuska vagy?
2020. szept. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsót, mert tőle lenne a legegyszerűbb megszabadulni, hiszen ha nem érdekli semmi, akkor az sem zavarná, ha elköltöznék és beadnám a válási papírokat.
2020. szept. 12. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

E, mint Egyiket sem.


14-es te vagy a butuska, nem a 12-es. A 12-es elsütött egy szellemes célzást a macskás vénlányok sztereotípiájára. Ebből nem következik, hogy a kapcsolatosoknak nincs macskája, sem, hogy a férfiak nem szerethetik a macskát. Az a butuska, aki ezt nem ismeri fel, azaz te.

2020. szept. 12. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Az a ciki, hogy Magyarországon tényleg ezek lelhetők fel nagyrészt. 😅

Nem mindről derül ki az elején, hogy be lehet osztani valamelyik csoportba, de idővel kibukik.

Egyiket sem választanám. Nem vagyok sem kapcsolatfüggő, sem annyira hülye, hogy az egyedüllétnél is sokkal rosszabb sorsot válasszak magamnak.

2020. szept. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
Az A mennyire szexel jól😀?
2020. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
D,mivel én is hasonló vagyok.
2020. szept. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ct, de sose csinálnám azt amit mond. Mit tudna csinálni? Megver? Ugyan
2020. szept. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!