Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Betelt a pohár. Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betelt a pohár. Mit csináljak ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Boldog házasságban élünk párommal 14 éve.

Van két gyermekünk is az egyik 12 éves a másik 13.

Igen ahogy megismerkedtünk egyből össze költöztünk, összeházasodtunk, Baba projekt stb..

De most nem ez a lényeg..

A férjem kezd az idegeimre menni, olyan dolgokat csinál ami engem teljesen padlóra küld.

Haza ér munkából este 7-8ra(a gyerekek általában ilyenkor mennek fürdeni) és végig b@ssza az egész házat a munkavédelmi bakancsával, mert neki azonnal pisilnie kell. A bejárati ajtótól a wc ig van egy pár szőnyeg itt-ott, az sem zavarja..

A wc és a fürdőkád sajnos közel van egymáshoz, a gyerekek miatt szoktam letenni a kád elé csúszásgátló szőnyeget és arra is rátapos..

És ha ez mind nem lenne elég, úgy pisil hogy aztán a padlóra a csempére ráadásul még a wc papírra is ráfröcsög a pisi..

Ez gusztustalan és már nem bírom...

De persze kikötése, hogy mire haza ér rend legyen mindenhol.

Ja és a kézmosónál ha nem erősen zárjuk el a csapot csepeg elég szépen. Ezt jeleztem neki többször is, de ha nem is szóltam volna akkor is szembetűnik neki mivel elég sok a víz számlánk. Kitaláljátok ki nem zárja el a csapot? Hát persze hogy a drága férjem.. Ha ő megy ki utoljára este mosdóba akkor egész éjjel folyik a víz..

Mit kezdjek ezekkel? Már ültem le beszélni.. Nem sok értelme volt, azzal takarózik hogy hagyuk őt mert reggeltől estig dolgozik. Volt olyan is hogy minden használati tárgyra írtam egy kis cetlire hogy pl. Kipcsold ki, zárd el, húzd le.. Le se sz@rta..

És ez csak egy pici töredéke a napi f@szságainak, van még bőven..

Ja és ne gyertek olyan Dumákkal hogy előbb ki kellett volna ismerni mielőtt hozzá mentem meg stb..

Én 33/N

Ő 35



2020. szept. 16. 12:20
1 2 3 4
 1/33 Savlekotő ***** válasza:
92%
És ezek 14 év után tűntek fel két gyerek után.. Valószínű megunta a családosdit,és ha eddig is a fejetekre szart aludni járt haza,elvárta a rendet de titeket magasról leszart,14 év után tőlünk mit vársz?
2020. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak azzal a dumával lehet jönni, amit az utolsó mondatodban felvázoltál. Válj el, nincs más megoldás, mert megváltozni nem fog.
2020. szept. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
A helyedben csak akkor piszkálnám, ha válás után bent maradhatok a lakásban a gyerekekkel.
2020. szept. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
14%

Férfiként írom hogy nem segít ha folyamatosan zsörtölődsz vele. Te is biztos fáradt vagy és sokat dolgozol, de a fizikai fáradtsága sokkal nagyobb mint a tiéd.

Szerintem kedvességgel és szeretettel mindent el lehet érni, vess be valami asszonyi fortélyt ;)

A csapot cseréltesd le olyanra ami csak egy kis ideig ad vizet és elzárja magát.

Legyél vele kedves és megértő, kicsit masszírozd meg a lelkét hogy tudod milyen keményen dolgozik.

2020. szept. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

A férj és feleség szerepekkel nincs gond..

Jól megvagyunk minden ami a házasélethez kell, működik.

Eddig nem volt ilyen hanyag,legalábbis nem tűnt fel..

De olyan változás sem volt az életében ami ezt ki váltotta volna.

2020. szept. 16. 12:37
 6/33 acelsziv ***** válasza:
94%
Ez így magas fokú igénytelenség a részéről. Illetve abszolut tiszteletlenség a családdal szemben.
2020. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Savlekotő ***** válasza:
24%

De olyan változás sem volt az életében ami ezt ki váltotta volna.

Nézzél körül mert ilyenkor szokott már ott kőrözni a harmadik..

2020. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

3válaszoló.

Enyém a ház..



Egyébként ez az egész annyira nem zavarna mert otthon vagyok (otthonról dolgozok)

Csak tudjátok.. Vírusos időszak és átvágtat az egész házon.. Csoda hogy még nem kaptunk koronát...

2020. szept. 16. 12:43
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már sz első alkalommal feltűnne, ha valaki a sáros bakancsával trappol be a lakásba. Nem 14 év után. A csapot meg meglehet csináltatni. Igazad van, hogy mérges vagy rá, de ha eddig elnézted neki az ilyen hülyeségeit, akkor most nehéz lesz változtatni. Ráadásul a gyerekek is olyan példát látnak, hogy anya munkáját le lehet sz@rni. Próbálj meg erre hivatkozni, mikor beszélsz vele.
2020. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Hát más nincs, mint a beszéd. Most vagy felnő, és családos felnőttként, vagy legyen egy tiszteletlen bunkó. Ha akkor se csinálja, ha külön emlékeztető cédulák vannak mindenen, akkor az már olyan, mintha direkt szeretne felbosszantani.


Egyébként én is dacos ember vagyok. Ha hirtelen rám szólnak, hogy valamit nem oda rakok, vagy ne csináljak, haragos leszek, és elvonulok. De rövid időn belül le szoktam csillapodni, és csinálom normálisan, mert sokszor tényleg nem kerül szinte semmibe, hogy odafigyeljek valamire, ami a másik életét könnyíti. De hogyha mondjuk ő olyan mentalitásban van, hogy ha ő elismeri az igazad, akkor "vesztett", akkor rohadt gyerekes ember, és nem tudom, mit kezdhetsz vele.

2020. szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!