Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Legalább 8-10 éves kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legalább 8-10 éves kapcsolatban élők, ha valamelyikőtök vagy épp mindkettőtök érdeklődési köre, hobbija nagyon megváltozik és nem sok közös pont marad, azt hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Nem frusztrál ez titeket? Párotok/házastársatok hogy viseli?
2020. szept. 20. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nálam volt ilyen, mikor újból egyetemista lettem. Kevesebb időt tudtunk együtt tölteni, mert más dolgokat csináltunk, de amit együtt töltöttünk, az minőségibb lett. A más hobbi nem jelenti szükségszerűen azt, hogy kevesebb a közös pont. Egy idő után nem lehet mit beszélni a közös hobbikról sem. A felfogásunk továbbra is hasonló maradt és ugyanúgy sokat beszélgettünk, általam ő is új embereket ismert meg, akik ismét közös pontot képeztek, szóval talán még jót is tett.
2020. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Közösek a céljaink az életben, ugyanaz az értékrend, egymással szeretnénk megöregedni és jó úton is haladunk efelé. Innentől teljesen mindegy, hogy én a gyerekek alvásidejében hímzek vagy kirakózok, vagy hogy a férjem szerda esténként focizni vagy tekézni jár. Mondom ezt úgy, hogy minket a közös hobbi hozott össze, ha ez nincs, soha az életben nem is találkoztunk volna.
2020. szept. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt túl sok közös pontunk. Eleinte a fősuli és amikor annak vége lett, azt éreztem, más nem is köt össze. De addigra összeköltöztünk, a ház fenntartása, az anyagi gondok épp elég közös fejtörést okoztak. Aztán két igazán közös pontunk lett: a társasjátékok és a filmnézés. Ő mindig kiválasztott közös filmnézéshez olyat, ami mindkettőnknek megfelelt, hát nem volt egyszerű...

Utána jött az esküvő megszervezése, aztán a gyerek. Ő pedig bőven elég közös pont, ha semmi más nem lenne, már ennyi is elég egy életreszóló közös pontnak.

Persze ahol nem találkoznak a gondolataink, érzéseink, az elég fájó és magányos érzés tud lenni, de én sose tudnék beleszeretni egy hozzám hasonlóba, mert túl femininnek érezném.

2020. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!