Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem tetszik a kedvesemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik a kedvesemnek, hogy "banyuskának" becézem?

Figyelt kérdés
Olyan kis aranyos banyapofija van. Az orra is kicsit görbe, igazi kis banyaorr.

2020. szept. 23. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
De kö*ög vagy! 😅😅
2020. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Hat valszeg ezért.

Most gondolj bele ha van rajtad valemennyi felesleg ami teged ZAVAR es a masik malackanak hivna...neked se tetszene ugye?


Én alapvetően vevő vagyok a poénra de mindenkinek van 1-2 olyan fájó pont ami mégha poén is, nem tetszik ha kiemelik.

2020. szept. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 petwoórk155 válasza:
59%
idöszeknek nem ilik azt mondani hogy bany a fijataloknak meg föleg met az öregit öregitö szó
2020. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Ez natúr sértegetés, nem "becézgetés".
2020. szept. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Banyának látod az arcát mégis a barátnőd? Van gusztusod!
2020. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára hasonló "kedves" dicséretet a Bakterházban hallottam amikor Bendegúz dicséri a ténsasszonyt' kend olyan sárga és hasonló szavakkal 😅
2020. szept. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát, kérdező.. csodálom, hogy még nem változtatott békává. :D Én már lehet fejbe csaptalak volna, hogy elájulsz.
2020. szept. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%
Az èn pàrom is elèg furàn, nèha nem tùl kedvesen becèzget. De mègsem rajong èrte, ha èn "Kispöcsűnek" hìvom.
2020. szept. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Hál istennek se a párom,se más nem becézget. Illetve neked lehet h ez vicces, de a partnerednek nem. Én se dijaznám,sértő lenne és elküldeném melegebb éghajlatra a párom
2020. szept. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
67%

Nekem csálék a fogaim. Volt álkapocs törésem. Aztán legénybúcsún kidobták az egyik fogam....Ez valahol frusztrál. Sajnos szabályozni egy autó áráért lehetne. Vagyis én megszoktam,de beszélni róla kínos.

Szóval gondolom a lány is beletörődött,hogy olyan az orra,nehezen elfogadta de nem szeret róla beszélni.

Aki "kispöcsümnek" hívja a pasiját. Annál kb nagyobb sértés nincs is egy pasi számára.

Végére egy vicc hogy értsétek: " nő: Köszönöm,hogy beszélgetés közben nem a melleimet nézed. Pasi: Nincs mit!

2020. szept. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!