Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy kapcsolat ha az egyik fél füvezik rendszeres jelleggel? Az mennyire igaz, hogy a fű a személyiséget is megváltoztatja?

Figyelt kérdés

Írogatok egy lánynak egy ideje, akiről tudom, hogy sokat szív (külföldön élek, és itt kvázi legális a dolog). Tényleg kedvelem a személyiségét, meg jól is néz ki, és magát a dolgot se ítélem el, viszont én nem akarok drogozni (nem is kért rá). Elsősorban az érdekelne, hogy ez szerintetek mennyire van hatással a viselkedésre, együttélésre? Azt olvastam, hogy ettől az emberek motiválatlanabbak, kissé egykedvűek lehetnek, és látok erre utaló jeleket...Szerintetek ez mennyire igaz? Működhet ez?


(Nem feleséget keresek, ahhoz fiatalok vagyunk, inkább középtávon partnert kintre, amíg nem jövök haza)



2020. szept. 29. 17:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
Egy drogos barommal?
2020. szept. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Most komolyan azt kérdezed, hogy a rendszeres drogozás hatással van-e a viselkedésre és az életminőségre? Biztos bombázó lehet a csaj...
2020. szept. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Hát de a csaj szív már lehet évek óta. Te pedig így szeretted meg. Az is lehet akkor változna meg ha abbahagyná...

Itt szerintem csak az a kérdés hogy neked okoz-e ez gondot hosszú távon...

2020. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Ugyanannyira működik jól, mint azokkal a látens alkoholistákkal, akik szerint nem baj, hogy ők minden nap munka után megisznak pár sört és minden hétvégén keményen berúgnak.


A függőségek elrontják az embert. Nem egyik napról a másikra, van akinek 10 év kell, hogy átvegye az élete felett irányítást, változó.

2020. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Én biztos nem ismerkednék olyannal, aki rendszeresen drogozik.
2020. szept. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azért a fű nem kemény drog, sok helyen legális, erőseket nem használ. Igazából ha pár éve én is ezt leírva látom, akkor én is így reagáltam volna, de élőben elsőre semmiképp se tűnik fel. Alkoholistából is sok van, akin évekig nem látszik.
2020. szept. 29. 17:56
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Én is füveztem életemben vagy 10 alkalommal, nem annyira jött be a dolog.


De ugyanazt mondjuk kérdező, csak te most valamiért próbálod elbagatellizálni. A fű is ugyanúgy kábítószer és tönkreteheti az embert, az ember életét. Lehet méricskélni, hogy a kokain vagy a heroin sokkal rosszabb drog, vagy az alkohol is, de attól még ez is rossz.

2020. szept. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ, mennyire sok az a sok és hogy ezen kívül az élete többi területén hogy viselkedik. Ismerek olyat, akit teljesen leszedált a fű és egy lusta, motiválatlan alak lett tőle, de olyat is, aki emellett is tök aktív életet él, sikeres, motivált, de esténként elszív egyet, na bumm. Nem mindenkire hat ugyanúgy.
2020. szept. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
utolsó: akkor jól értem, hogy lustaságot is okozhat? az igaz, hogy nem túl ambíciózus a csaj, bár nőben a másik véglet nekem még riasztóbb (a törtető, feministák, számomra bennük semmi nőies sincs)
2020. szept. 29. 18:26
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Nekem pasiban volt ilyen emberhez ,,szerencsètlensègem". Szerencsère kapcsolatig nem jutottunk, de a füvezès teljesen megbìzhatatlannà tette, ès hanyaggà. Lehet, hogy drog nèlkül is ilyen lett volna, ezt màr sosem lehet megmondani. Èn többet nem kezdek drogfüggővel, neked se ajànlom. A THC zsìrban raktàrozòdik, ha valaki heti 1x szìvja, az nem ürül ki a következő fogyasztàsig. Plàne, ha naponta... Folyamatosan rajta van.
2020. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!