Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavarja a nőket, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket, ha én mindig alszok?

Figyelt kérdés

Kb. az összes eddigi barátnőmmel összevesztem emiatt, valahol szakító ok is volt, hogy mindig alszok. Imádok aludni, ez a kedvenc "elfoglaltságom".

Pl. ha hétvégén felkelek 9-kor, 10-kor már alszom is a kanapén délig. Vagy délután elszundítok TV-nézés közben.

Ez miért zavarja a nőket? Jobb lenne, ha számítógépes játékokkal játszanék?

Vagy az a bajuk, hogy ilyenkor nincs kihez szólniuk? Vagy az a baj, hogy más jól érzi magát ők meg nem?

Van hogy valamelyik képes volt felébreszteni, mondtam neki, hogy ő miért nem bírja lefoglalni magát?!



2020. okt. 3. 10:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elírtad az egyik kulcsszót. Az Csipkejózsika akart lenni, nem?
2020. okt. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, én nemtől függetlenül utálom az olyan embereket, akiket ha megkérdezek mit szeretnek, akkor olyan dolgokat mondanak(evés, alvás), ami alapvető feltétel az élethez. Mert ezeket ha nem szereti valaki(ilyen normális embernél nincs), akkor is csinálni kell.

De milyen ember az, akinek az egész élete akörül forog, hogy az alapvető, élethez szükséges feltételeket szereti?

Egy egysíkú, unalmas, beteges alak.

Nem normális egész nap aludni és folyton zabálni sem. Aki így él, annak valamilyen fizikai, vagy mentális betegsége van. Esetleg mindkettő. Mit lehet ezen szeretni?

2020. okt. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2. "az alapvető, élethez szükséges feltételeket szereti?"

Ennyi erővel akkor idesorolhatod a szexet is!


Szóval aki szeret szexelni, az egy unalmas, beteges alak, mert szereti az alapvető szükségletet ? (még ha konkrétan az nem is az, de amúgy az)

Vannak bajok nálad is!

2020. okt. 3. 10:59
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

3 Nem véletlen nem említettem a szexet, mert a szex nem alapvető feltétele az életnek. A szaporodás valóban az, de az élvezet szempontjából történő szex nem az.

Kár is hülyeségeket írkálnod csak azért, mert nem tetszik az igazság. Ezek szerint nem csak én vagyok ezen a véleményen, hanem mimdenki más is, aki huzamosabb ideig az életedben van.

2020. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4. Nincs ezzel probléma, én meg az örökmozgó hiperaktív embereket nem tartom normálisnak, és nekem az a beteges, akik nem tudnak nyugton meglenni. Valami mentális problémájuk lehet, kényszeres szereplési vágy, mint neked is.

Nyilván majd találok olyan nőt, aki szintén szeret aludni.

2020. okt. 3. 11:04
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
5 A hiperaktivitás sem normális, az a másik véglet. Egészséges emberek is léteznek, attól még hogy te nem veszel tudomást a létezésükről.
2020. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Minek lenne olyan párom, aki folyamatosan alszik? Egy macskával jobban járnék ilyen szempontból.

Én olyan vagyok, aki mindig szervez valamilyen programot és él a hobbijainak. Egy olyan férfi, akinek a legnagyobb szenvedélye az alvás az számomra rémálom. Egyszerűen mihez kezdenék vele?

2020. okt. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Majd találsz egy hozzád hasonló 150+ kilós nőt, nagy lesz a boldogság.
2020. okt. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Alvás közben nem vagy öntudatodnál, szóval nem hiszem el, hogy élvezed. Nincs benne semmi "jó".

Ez inkább egyfajta elkerülési stratégia, hogy ne kelljen ébren lenned, és foglalkoznod a világgal. Depressziósok tipikus tünete, hogy egész nap aludnának. Meg ha valakinek valami tragikus történik az életében, arra is van, aki így reagál.

Szóval az én tippem az, hogy ez nem valami, amit szeretsz csinálni, hanem szimpla lustaság. Lusta emberekkel meg nem jó párkapcsolatban lenni.

2020. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9. Most akkor depresszió, vagy lustaság?

Amúgy meg lustálkodni jó, aki mást mond, az hazudik.

2020. okt. 3. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!