Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért zavarja a nőket, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket, ha én mindig alszok?

Figyelt kérdés

Kb. az összes eddigi barátnőmmel összevesztem emiatt, valahol szakító ok is volt, hogy mindig alszok. Imádok aludni, ez a kedvenc "elfoglaltságom".

Pl. ha hétvégén felkelek 9-kor, 10-kor már alszom is a kanapén délig. Vagy délután elszundítok TV-nézés közben.

Ez miért zavarja a nőket? Jobb lenne, ha számítógépes játékokkal játszanék?

Vagy az a bajuk, hogy ilyenkor nincs kihez szólniuk? Vagy az a baj, hogy más jól érzi magát ők meg nem?

Van hogy valamelyik képes volt felébreszteni, mondtam neki, hogy ő miért nem bírja lefoglalni magát?!



2020. okt. 3. 10:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

#10

Persze, néha jól esik, de amit csinálsz, az az élet elpazarlása.

2020. okt. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, h van valamilyen hiánybetegséged. Én akkor dőltem le mindig mikor vashiányos voltam, de mástól is lehet hormon problémák, vitamin ásványhiány, betegség miatt. Egyáltalán nem normális felnőttnél a napi 13 + óra alvás, vagy későn esetleg reggel fekszel le?
2020. okt. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Jézusom, mi vagy te, macska? De persze ugye mindig az a "normális", aki szembemegy a forgalommal is mi? Szerintem kezeltesd magad kérdező, mert ez kb. az emberek 99%-át zavarja, a maradék 1% meg olyan mentálisan sérült/vitaminhiányos egyén, mint te, ami nincsen rendben. Meg mihez lehet akkor veled kezdeni, ha az alvás az életed? Ennél egy növényben is több élet van. :P
2020. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

13. De ti miről beszéltek? Nem csak alszom egész nap, hanem sokat alszom! Amúgy meg dolgozom, 12 órákat, ráadásul minden második munkanapom éjszakás.

Így van, szeretek hétvégén meg pihenőnapon is szundikálni napközben órákat. Délután is pl. ledőlök 1-3-ig, aztán felkelek, elmegyek edzeni, utána kicsit megint szundi stb. de ez is zavar már sokakat.

2020. okt. 3. 13:22
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok nőben, de lehet abban valami, hogy eü. ok áll a háttérben. Nálam is jó néhány.
2020. okt. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok benne biztos, hogy azzal van baja a barátnőidnek, hogy alszol. Szerintem inkább azzal, hogy nem csináltok közös programokat. Az elmúlt 1 hónapban átlagosan hány közös programotok volt a barátnőddel egy héten?
2020. okt. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!