Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Pasik, szerintetek a nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, szerintetek a nős férfiak hány százaléka gondol sex közben egy valós vagy elképzelt sexisebb nőre mint az asszony? Mondjuk pl ha magatokba mélyedtek, ti?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Pont ugyanannyi, ahány nő. Az alapján, hogy az emberek fele félrelép, szerintem majdnem mindenki képzelt már el szex közben mást.
2020. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább helyzetekre gondolok közben, de a barátnőmmel kapcsolatban. Majd szépen lassan rávezetem hogy megcsináljuk azokat a dolgokat.
2020. okt. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
én nő vagyok, rendszeresen más férfiakra gondolok szex közben a férjemmel...
2020. okt. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az emberek 70%-a ezt teszi.
2020. okt. 6. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
14%

Aki naponta avagy hetente többször folytat házas életet, megvan köztük a tűz és a szenvedély - na ott elég kevés.

Ahol ez már nincs meg csak letudják a havi/negyedéves "kötelező szexet" ott meg elég sok.

Mondjuk részvétem aki gyávaságból, megszokásból beleragad egy rossz kapcsolatba avagy meg sem próbálja rendbe hozni újraéleszteni a tüzet - meg is érdemli, ne panaszkodjon ha ilyen hülye.

2020. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Csak ha el akarok èlvezni, akkor képzelek más férfit a férjem helyèben, vagy azt kèpzrlem hogy két haverja dug egyszerre és ő csak nézi. 100% os eredmèny, ilyenkor azonnal elélvezek.
2020. okt. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5-ös magadat minősíted a hozzászólásoddal.

Okostóni. Közben meg lehet nálad figyel be a negyedéves sex. Jön itt, és ossza az észt. Szánalmas.

2020. okt. 6. 14:21
 8/10 anonim ***** válasza:
#7😁😁😁😁. Ez jó!
2020. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

7

Mondhassuk úgy is csak hasogassa a fülünket.

2020. okt. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

én a saját páromat szoktam elképzelni mindenféle helyzetben

(nem mintha időnként nem fantáziálnék más nőkről, de azt olyankor szoktam, amikor egyedül vagyok)

ezért is szeretem, amikor nem csak "az ágyra" korlátozódik a szexiség - beugranak képek, helyzetek a nap minden közös percéből

2020. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!