Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak a párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal, ha ugyan takarít, de mindig kivárja, míg teljesen felgyűlik a kosz?

Figyelt kérdés

Tehát nem arról van szó, hogy nem csinálja meg, hanem, hogy neki teljesen máshol van az ingerküszöbe.

Példák:

- Mosogatás: megvárja, míg annyira felgyűlik, hogy már borul le a mosatlan egymásról. Ez sokszor 2-3 hét. Külön mosogatunk épp emiatt. Én elmosom, amit én használok, de ugye egy idő után már alig van használható dolog, mert ő is használja a tányérokat stb, csak ő nem mossa el.

Az egyszer te, egyszer én mosogatás nem megoldható, mert akkor meg én elmosogatok tízszer, mire ő egyszer.


- Fürdőtakarítás: már minden tiszta por, hajszál, szürke kosz, mire nekiáll. Itt egyszer ő, egyszer én megoldás van, én hetente egyszer szoktam kitakarítani ezeket, ő volt, hogy egy hónapig hozzá sem nyúlt.


Kérdés, mit lehetne csinálni vele? Annyiszor próbáltam beszélni vele, kértem szépen, veszekedtem vele, a válasz az, hogy "majd ha lesz időm/ ne baszogassál/ majd holnap".


Nyilván helyette nem fogom megcsinálni, de rendkívül kellemetlen így élni.

Ötleteket szeretnék, ti mit mondanátok neki, hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet?



2020. okt. 6. 19:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Másik társat kell keresni.
2020. okt. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
O ilyen marad, hamarabb kellett volna erre gondolni
2020. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Én takarítót hívnék és bevasalnám rajta. Azt jól teszed, hogy nem csinálod meg helyette, én sem csinálnám.
2020. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Szeretném, ha elköltöznél / El szeretnék költözni, és fejezzük be a kapcsolatot! Nem akarok úgy élni, hogy vagy csak én végzem a házimunkát, vagy megesz a kosz. Nem egy gyerekkel akarok kapcsolatot, aki után takarítani kell, és hisztizik a házimunka miatt.
2020. okt. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Ő ilyen, változni nem akar így vagy hozzá igazodsz, vagy kiadod az útját. Utóbbi esetén van rá esély, hogy észbe kap és lesz ideje takarítani (ha fontos vagy).
2020. okt. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Te a ferfi vagy a no vagy?
2020. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
6-os,nem teljesen mindegy, hogy a nő vagy a férfi írta ki?
2020. okt. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
6-osnak nem. Ha férfi akkor szerinte egy féreg. Ha nő, akkor a párja féreg.
2020. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyaltalan nem emiatt kerdeztem, de latom eleg eloiteletesek vagytok egy szimpla kerdesre is. Azert kerdeztem mert altalaban a ferfiak szoktak rendetlenebbek lenni. Pusztan kivancsisagbol kerdeztem. Nem kell ezert rogton elitelni...
2020. okt. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Inkább örülj, hogy egyáltalán hajlandó megcsinálni magától. Hányan picsognak, hogy a párjuk semmit nem csinál...
2020. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!