Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért nem mondja el a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el a barátnőm miért jár pszichológushoz? Eddig azt sem tudtam hogy jár.

Figyelt kérdés

Már 1 éve jár és csak most tudtam meg. Kerestem itthon egy papírt az autohoz és akkor találtam meg pszichológustol papírokat.

5 éve vagyunk együtt

Én ezt azért nem értem mert mindent megbeszel velem mindent elmond nekem, veszekedni nagyon ritkán szoktunk és nem haragszik sokáig egymásra max 1 nap.



2020. okt. 7. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát ez a "mindent elmond nekem már" megdőlt. Vajon hány titka van még? Én elgondolkodnék a folytatáson.
2020. okt. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkinek van magánszférája. Egészséges emberek tisztelni szokták a másikét. Ha nem vagy képes a másik ember magánszféráját tisztelni, neki viszont igénye lenne rá, akkor tényleg nem vagytok egymáshoz valók.
2020. okt. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet személyes problémája van, gyerekkori dolgok, bármi..

én pl tanulni jártam pszichológushoz.

2020. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

#1: jaj, te jó ég, te meg a többi megfanyalodott szerencsétlen ezen a forumon mindig csak a szakítást javasoljátok.


Majd el fogja mondani miért jár orvoshoz. Bizonyára kellemetlen számára, hagyjál neki időt

2020. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, lehet, hogy nem értenéd meg. Velem már volt olyan, hogy jaj, mondjam el, miért járok, és utána vagy megkaptam egytől, hogy hülye vagyok, nem is így van, rosszul látok mindent, mástól meg csak fura nézéseket.


Vagy elmondja, vagy nem. Hagyd meg neki a belső világát, nem minden csámcsogásra van.

2020. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Nem értek egyet a többiekkel. Ha már 5 éve együttvagytok, gondolom együtt is éltek, igazán elmondhatná, hogy hová jár. Én sem örülnék, ha a férjemről hirtelen kiderülne valami ilyesmi.

Egyébként az hogy jár, az az ő dolga, meg az is, hogy miért (bár szomorú, hogy nem bízik benned annyira, hogy megossza veled a problémáját), inkább a tájékoztatás hiányát látom problémásnak itt. Nem jó jel, ha egy kapcsolatban titkok vannak.

De amúgy őt megkérdezted már erről?

2020. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem kérdeztem őt erről. Majd holnap tudunk nyugodtan beszélni akkor megkerdezem. Nekem elég lett volna annyit elmondani hogy jár oda. Ha nem akarja elmondani miért nem faggatom
2020. okt. 7. 22:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül van nagyon súlyos dolog mögötte. Van, aki egyszerűen csak fenn akarja tartani az egészséges mentális állapotát... és azért jó, ha van vki, aki pártatlan és elfogulatlan, és mondjuk mellé képzett is ilyen témákban, akivel tud erről társalogni.


Persze, simám megkérdezheted, az még nem bűn :).

2020. okt. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!