Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet az hogy régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy régebben kb minden férfi lazán bekötötte a sima fali vagy mennyezeti lámpát, most meg szerelő kell mindenhez? Megbonyolódtak a lámpák azóta? Vagy a vezetékek?

Figyelt kérdés
Csak mert nem mindegy, három lámpát a szerelő össz 20 ezerért tesz fel, vagy pl a kis csóró diplomás vagy gyári munkás, kb a lakosság 80-% akiknek kevesebb az órabérük mint a szerelőknek, a sokkal kevesebb órabéréből megoldotta régen, utána lehetett venni a gyereknek pl kabátot nem?

2020. okt. 11. 11:19
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Ok de a szerelők egy nagy része se veszélytelen, sőt. Ezért jobb ha a férfi néha a költséges hobbija helyett valamit ért a házához is. A töltött káposzta meg 5 perc receptolvasást igényel aztán a hülye is tud főzni. Bármelyik formáját. Nem egy kategória a lámpával.
2020. okt. 11. 12:14
 12/36 anonim ***** válasza:
86%
Amúgy ha annyira átlátod, te is bekötheted azt a lámpát. Girl powaah!
2020. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
65%

Úgy hogy manapság gyakorlati tudásra nem nagyon van szükség. Manapság az számít hogy jól elő tud adni magad.

Íme az eredmény.

2020. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
12 jogos, igaz a fúróban azért nincs gyakorlatom, hogy feltegyem. De amúgy ha a párom felfúrja a lámpát, én meg áramtalanítok, bekötöm, és jön a szerelő ismerős leellenőrzi 5 perc alatt, ha jó akkor felkapcsolhatom, ráteszem a búrát az veszélyes bárkire nézve?
2020. okt. 11. 12:26
 15/36 anonim ***** válasza:
79%
Régebben sem kötötte be mind. Amúgy meg nem érdekel. Sőt, örülök neki, ha nem nyúl semmi veszélyes dologhoz, mint áram, gáz stb.
2020. okt. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Hát a gázhoz tényleg ne nyúljon, de előttem meg az van hogy gyerekkoromban minden rokon bekötötte a lámpáit, amik azóta is működnek.

Meg az se baj ha épp ő nem köti be mert túlterhelt és nincs kedve agyilag rákoncentrálni egy újabb dologra, csak inkább az hogy elvileg beköthetnénk e mi (pl én), ha elolvasom részletesen hogy kell.

2020. okt. 11. 12:34
 17/36 anonim ***** válasza:
73%

Volt egy ilyen barom ismerősöm ő mindenhez ért majd megmutatja hogy kell otthon szerelni.

áramot akart az ökör szerelni.

Felmászott a létrára azt a vége elekrikboogie lett.

Még a szeme is villámokat szórt.

égési sérülése lett haja is foltokban megégettt.

Az asszony meg ott üvöltöztt mellette jaj a tibi jajj a tibi mi lesz most velem.

de a hü.lye a főkapcsolót nem kapcsolta volna le.

Kapáltam a kertem csak az őrült kiabálást hallottam mentem befelé azt a létrán ahogy rángatozott lecsaptam a kapanyéllel.

ilyenkor hirtelen kell rácsapni hogy eltudja engedni a sokktól.

még a mentősök is gratuláltak szerencsétlen pedig csak az asszonynak akart keménykedni majd ő megmutatja.

na így szereljetek ti is otthon áramot

azért van a villanyszerelő majd az megcsinálja.

2020. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
80%
Na, abból a töltött káposztából sem ennék, amit te öt perc alatt megtanulsz... :)
2020. okt. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
17 Hát 50 iq-val nehéz lehetett élnie az tény. Nem kapcsolta le a főkapcsolót?? És még szabadlábon van? Mert szerintem közveszélyes.
2020. okt. 11. 12:39
 20/36 A kérdező kommentje:
A töltött káposztánál mondjuk csak az tudja értelmezni a receptet aki már főzött ezt azt. De mondjuk nekem sikerült a recept alapján, mikor nagyon muszáj volt, mert már főztem átlag ételeket, és előtte már láttam zöldségeket egészben, sőt a kertben is :) Tűzhelyt is láttam meg lábost is már életemben. Nem az hogy mirelitpizza mikróba. Ezért jó ha valaki képben van a házával kapcsolatban is.
2020. okt. 11. 12:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!