Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy lehet az hogy régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az hogy régebben kb minden férfi lazán bekötötte a sima fali vagy mennyezeti lámpát, most meg szerelő kell mindenhez? Megbonyolódtak a lámpák azóta? Vagy a vezetékek?

Figyelt kérdés
Csak mert nem mindegy, három lámpát a szerelő össz 20 ezerért tesz fel, vagy pl a kis csóró diplomás vagy gyári munkás, kb a lakosság 80-% akiknek kevesebb az órabérük mint a szerelőknek, a sokkal kevesebb órabéréből megoldotta régen, utána lehetett venni a gyereknek pl kabátot nem?

2020. okt. 11. 11:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

"töltött káposzta meg 5 perc receptolvasást igényel aztán a hülye is tud főzni. "

Jah. Ahham :)

Pl van olyan rokonom aki sose főzött, de rákényszerült mert fekvő beteg lett a barátnője.

Egy sima krumplifasírtot 4 óra előkészülettel csinált meg.

2020. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
56%

Régen a fiúk mentek az apjukkal szerelni, adták a szerszámot a kezébe, nézte, hogy kell csinálni, aztán kisebb szerelésekkel kezdtek, apu óvó felügyelete mellett.

Ma ez inkább ciki, nem is csinálják. Egész nap a gép előtt eszi a fene, és arra néznek fel, aki a játékban jó. A való életben meg alap dolgokat nem tudnak megcsinálni.

2020. okt. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
77%
Anyám még tudott zserbót sütni, én már nem. Vagyis biztos tudnék, csak nem akarok. Nem érdekel. Nem fogom ilyesmire pazarolni a kevés szabadidőm. Na, a férfiak is valahogy így lehetnek a lámpákkal.
2020. okt. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Én se sütnék zserbót csak max ritkán ha könyörögnek érte, jók nekünk a gyors, tésztával egybeöntött diós sütik. Lámpából se csinálunk süllyesztettet, nagyon fullos lámpát, de azért alap lámpákhoz jó lenne érteni.
2020. okt. 11. 15:05
 25/36 anonim ***** válasza:
64%

Regen a Zaporozsecben az ut szelen izzot csereltel. Kotelezo is volt a tartalek izzokeszlet, a rendor ellenorizte.


Ma, ha tonkremegy a LED-es hulladek, szerviz.

2020. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
37%
Én nőként simán bekötök egy lámpát. Azért nem egy agyműtét. A mai világban, ha más nem, akkor megnézel egy videót youtube-on és ott van az arcodban minden. Ha valaki ilyen alap dolgokra is képtelen, azt csak sajnálni tudom. Én apukám mellett úgy nőttem fel, hogy mindent megtudott csinálni és mutogatott is mindig mindent, így rámragadt. Elképzelhetetlen lett volna a számomra egy olyan férfi az életemben, aki nem képes megugrani ezeket a feladatokat.
2020. okt. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Kis, témához nem tartozó érdekesség, hogy 2000 óta felére csökkent a halálos háztartási balesetek (benne az áramütés, gázrobbanás) száma.
2020. okt. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Hát igen. Az se jó ha olyan áll neki aki felelőtlen. De amúgy a szaki-várás miatti depresszió és elszegényedés lehet hogy növekedett :) Valahogy több jó szakember kellene, akik elérhetőek a köznép számára nemcsak az elitnek.
2020. okt. 11. 21:48
 29/36 A kérdező kommentje:
Mondjuk ebben a fi relé és a cirko kazánok elterjedése is segíthetett, nemcsak az hogy ma már az értelmes jóképességű emberek se állnak neki a részletes leírás alapján felelősen egy lámpát bekötni.
2020. okt. 11. 21:52
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Én nő létemre imádok barkácsolni. Apu villanyszerelőként dolgozott (munka után is) és mindig vitt magával minket a húgommal, mert váltott műszakban jártak dolgozni a szülők. Első férjem nagyon ügyes kezű asztalos, csak nagyon lusta volt, így minden bútort együtt csináltunk. Építkeztünk és a munkák nagy részét magunk csináltuk. Gipszkartonozás, zsaluzás, betonozás, vakolás, kovácsoltvas kerítés, dryvit vakolat (kivéve a szín), csempézés, szalagparkettázás. A második férjem ezen a téren nem ügyeskedik viszont nagyon házias és minden munkát megosztunk. A két nagyobb lányom is imád barkácsolni, a vásárolt lakást 3-an nők újítottuk fel. Húgom szintén barkácsolós, kőműves apósától ő kapja a szerszámokat karácsonyra, szülinapra... A sógoromat viszont csak a számítógép érdekli. Én viszont főzni nem szeretek, nekem az munka, a barkácsolás viszont kikapcsol.
2020. okt. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!