Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, ha odaköltöztök az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha odaköltöztök az addig egyedül élő barátotokhoz, akkor automatikusan elkezdtek rá főzni, mosni, takarítani?

Figyelt kérdés

2020. okt. 12. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Természetesen
Nem, ez a 21. század, munkamegosztás van
Bevállalom a nagy részét, de elvárom, hogy ő is segítsen valamit
Biztos hogy nem, csináljon meg minden munkát ő
83 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem élünk együtt, de ha nála vagyunk, ott is együtt csinálunk mindent, meg ha nálam vagyunk, akkor is. Ő pasiként ugyanúgy takarít, mos, beágyaz..., főzni együtt szoktunk, az egyedül nem megy neki :) Ha összeköltöznénk, gondolom, ez így menne tovább, hogy mindenki csinál mindent.
2020. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Ezek a feminista ivadékok már attól kellemetlenül érzik magukat, ha a párjuk egyszer azt mondja, hogy "csinálj már egy rántottát". Eleve meg se tudják csinálni. Az odaköltözés is azért megy, mert a szülei iskoláztatták, de 25 évesen ott tart, hogy van egy milliója sincs a bankban. De van almás telefon, gucci táska, adidas supertar cipő, meg 10k követő az instán.
2020. okt. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%

#2: az ilyen jellegű problémákra van jó pár nagyszerű és működő megoldás:

a) nem az instán keresel barátnőt,

b) nem instakompatibilis külsejű barátnőt keresel.

Ennyikeh.

2020. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%

Jaj 2es. Ha ennyi frusztráció lenne bennem én keresnék segítséget.

A kérdésre válaszolva természetesen közös feladat, mindegy ki költözik kihez. Úgy gondolom, hogy amíg egy pár együtt koszol a minimum, hogy együtt is tart rendet és tisztaságot. Ugyanakkor ismerek olyan párt is, akik ebből a szempontból jobban tartják a hagyományos szerepeket.

Én biztos nem vinném a hátamon az egész háztartást, amíg a párom mint egy here leheveredik és egy szalmaszálat nem tesz keresztbe, de azzal sincs bajom aki szereti a házitündér szerepkört. Szerintem ez mindig a két fél közös döntése kel legyen.

2020. okt. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
8%

#2


Félreértettél. Egy az, hogy feltehetően több követőm van az instagram-on, mint neked, sőt kb. 95%-ban nő. Nekem is gazdag képek vannak kitéve, meg legutóbb olyan képet tettem ki, ahol jó séróval, jó kabátban szelfizek - természetesen almás telefonnal. Szóval nincs bajom az insta királynőkkel, mert egy bizonyos értelemben olyan vagyok, mint ők.


Csakhogy, amellett, hogy én jól nézek ki, kiemelkedően intelligens és önálló vagyok. Én tegnap este is dolgoztam, amolyan kiegészítő munkát. A vérfeminista-insta ivadékok meg nem tudnak felmutatni semmit. Mert lusták, koszosak, hülyék. Nem egy nő lakásán voltam már, szóval ne magyarázd ki magad.


Aztán csodálkoznak, ha szex után hazudok valamit, és lelépek.

2020. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
12%

"nem instakompatibilis külsejű barátnőt keresel"


Volt már a szobámban insta külsejű lány, de voltam már csúnya nővel is együtt. Amikor kanos vagyok, szinte mindegy, milyen nő szop le engem.

2020. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Aki általa igénytelennek tartott emberrel szexel, maga sem különb.
2020. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Régen igyekeztem a barátom kedvében járni, de mivel nem becsűlte ezért nem csinálom. Ha én éhes vagyok nekem ki főz?
2020. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

Te szerencsétlen jósérójú valószínű elég ronda de elég almás ember :)) Te lusta koszos nőkkel du.gsz? :DD

Ennyire hülye vagy?

2020. okt. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
8%
Nem feltétlenül. A szex ugyanis nem külsőségekről, hanem a teljesítményről szól. Attól, hogy egy nő jól néz ki, még lehet béna, és attól, hogy nem szép, lehet igényesebb.
2020. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!