Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a parom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom nagyon anyagias?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk, es az abban az ertelemben vett anyagias hogy egyszeruen nem fogadja el azt hogy mi mennyibe kerul. Pl hetvegen elkuldott vasarolni hogy vegyek par holmit neki meg magamnak ami tetszik. De elore megkerdezte mit fogok venni es az mennyibe fog kerulni..... es szovaltasba keveredtunk hogy honnan kene tudnom mi fog tetszeni meg mennyibe fog kerulni. Es kiszamolta h az o holmija kb 30 ezer ft lesz meg az enyem is es anni penzt is adott.


Es sokaknak biztos az lesz az elsobh “hisz adta becsuljem meg azt is” de en pedig ugy nottem fel ha mar megyek “szorakozni” csak ugy megyek ha barmit megkaphatok ami megtetszik, ha ez nem ugy all akkor inkabb nem megyek.


Ennek ellenere takarekoskodok de epp ezert mondtam hogy ilyen alapon minek ad, ha pl megtetszik meg valami akkor bankodjak amiert azt ott kell hagynom? Vagy dontest kell hozzak hogy ez vagy az?


Es a vege az lett hogy annak ellenere hogy mindenre kiszamolt egy kerekitett osszeget, meglepodott hogy mennyi penz maradt. (Mert hat maradt, nem voltak olyan dolgok amikre szukseg volt es tetszett volna.)


Eskuszom nem ertem ezt. Ez bizalmatlansag? Vagy mi ez? Kerlek segitsetek mert ezt a reszet a parkapcsolatunknak nem tudom hova tenni.

Azt is elfogadom ha en vagyok a hulye csak mondjatok el miert.


2020. okt. 13. 11:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Külön kassza, olyannyira, hogy az ételt is külön veszitek. Aztán majd meglátja.
2020. okt. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%
Jol ertem, hogy neked nincs is sajat penzed, es a hapsid tart el? Mert, ha igy van, akkor meg jo, hogy o szabja meg, mennyi penzt ad es mire. Egyeb esetben az egesz sztorit nem ertenem.
2020. okt. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nem. Es felesleges tovabb gondolni, mert a kerdesem a leirtakra iranyul, miszerint o elore akarna tudni mi mennyibe fog kerulni mi fog kelleni es mit fogsz akarni.
2020. okt. 13. 11:09
 4/28 anonim ***** válasza:
92%
Anyámék házassága is ilyen volt. Apámnak mindig számlát kellett bemutatni, hogy elhiggye, mi mennyibe került. Szerintem szánalmas ez a viselkedés és az egyetlen megoldás, amit anyukám is tett, az anyagilag különválás. Apám is akkor jött rá, mi mennyibe kerül, mikor neki kellett magának vásárolni.
2020. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Nalunk csak az zavar igazan, hogy maskepp gondolkozunk sokszor a penzrol. En ugy megyek el vasarolni pl ruhat vagy barmit ha tele a zseb es ha valamk husz forinttal dragabb megtudjam venni azt, mert az tetszik es nem azon a husz forinton mulik. Ha nem talalok olyat ami tetszik? Akkor nem koltom el masra.


De hogy elore tudd mi jogy fog tetszeni? Foleg hogy mind a ketten nagyon megvalogatjuk mit veszunk meg, az h all rajtunk stb. Nagyon nehezen talalunk csinosabb holmikat. En pl mar csizmat honapokkal ezelott elkezdem keresgelni😅


De ha eljon velem vasarolni, akkor viszont nincs ez, akkor a fentebb leirtak ervenyesulnek. De valamikor nincs kedve jonni es akkor ad ide nekem penzt, de kiszamolja..... szamomra ez kisse bizalmatlan is meg furi...

2020. okt. 13. 11:20
 6/28 anonim ***** válasza:
85%
most akkor mi van? nincs saját pénzed és a pasidtól kérsz ruhára pénzt? hát akkor persze h ő határozza meg mennyit ad, menj el dolgozni és vehetsz bármit...
2020. okt. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve együtt élek már a barátommal közös kasszán, de én sem értem miről beszélsz. Ugyanúgy hozzáférek a pénzünkhöz, mint ő és sosem kell kérnem, nem is tenném. Maximum, ha drágább dolgot akarok venni akkor megbeszélem vele, de a leírtak alapján, amit te csinálsz az szörnyen megalázónak tűnik.
2020. okt. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

"en pedig ugy nottem fel ha mar megyek “szorakozni” csak ugy megyek ha barmit megkaphatok ami megtetszik, ha ez nem ugy all akkor inkabb nem megyek."

Akkor eddig a szüleid adták a pénzt, most pedig a "párodnak" kellene mert te így nőttél fel? Ha pénz kell miért nem mész dolgozni, vagy többet dolgozni?

Te nem felnőttél, hanem megnőttél a kettő között különbség van.

2020. okt. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

"ilyen alapon minek ad, ha pl megtetszik meg valami akkor bankodjak amiert azt ott kell hagynom? Vagy dontest kell hozzak hogy ez vagy az?"


A pasi a kisujjat nyújtja és neked az egész karja kell. Az megvan hogy nem kötelessége finanszírozni egy forinttal se a te koltekezesed? Dolgozz meg a saját penzedert és abból annyit költesz amennyit akarsz.

2020. okt. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Ki beszelt arrol hogy nekem nincs sajat keresetem?!????😂

Leirom a gyengebbek kedveert, hogy dolgozok, van sajat keresetem, sot mi tudjatok ugy elunk hogy kedveskedunk mindig egymasnak! En nem hatarolom be ennyire az anyagiakat, de pl most neki ahhoz volt kedve hogy o adjon nekem penzt a sajat keresetebol mert szuksege volt par holmira es nem volt kedve elmenni vasarolni, mondta vegyek magamnak en is belole valamit 😂

Tudjatok egyutt elunk, itt mar eloforduk ennyi ido utan hogy inkabb odaadjak a ravalot mint hogy o menjen vegyen vmi olyat amire nem volt szuksegen vagy nem tetszik😂🤝


Itt az a kerdes, hogy mikor parommal mennenk vasarolni es neki nincs kedve grasszalni inkabb ram bizza, de beprobalja hatarolni mire mennyi kell, es nem ugy gondolkozik mint mikor egyutt megyunk?


Megegyszer leirnam azt is aki valamifele fogyatekkal kuzd szovegertes teren, hogy arra adott penzt hogy NEKI vegyek holmikat 😂

Es ezert nem ertem a fentebb leirtakat 😃


Hatha igy megertitek mielott meg tovavb gondolnatok azt ami nem is letezik 😃

2020. okt. 13. 12:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!