Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a parom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom nagyon anyagias?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk, es az abban az ertelemben vett anyagias hogy egyszeruen nem fogadja el azt hogy mi mennyibe kerul. Pl hetvegen elkuldott vasarolni hogy vegyek par holmit neki meg magamnak ami tetszik. De elore megkerdezte mit fogok venni es az mennyibe fog kerulni..... es szovaltasba keveredtunk hogy honnan kene tudnom mi fog tetszeni meg mennyibe fog kerulni. Es kiszamolta h az o holmija kb 30 ezer ft lesz meg az enyem is es anni penzt is adott.


Es sokaknak biztos az lesz az elsobh “hisz adta becsuljem meg azt is” de en pedig ugy nottem fel ha mar megyek “szorakozni” csak ugy megyek ha barmit megkaphatok ami megtetszik, ha ez nem ugy all akkor inkabb nem megyek.


Ennek ellenere takarekoskodok de epp ezert mondtam hogy ilyen alapon minek ad, ha pl megtetszik meg valami akkor bankodjak amiert azt ott kell hagynom? Vagy dontest kell hozzak hogy ez vagy az?


Es a vege az lett hogy annak ellenere hogy mindenre kiszamolt egy kerekitett osszeget, meglepodott hogy mennyi penz maradt. (Mert hat maradt, nem voltak olyan dolgok amikre szukseg volt es tetszett volna.)


Eskuszom nem ertem ezt. Ez bizalmatlansag? Vagy mi ez? Kerlek segitsetek mert ezt a reszet a parkapcsolatunknak nem tudom hova tenni.

Azt is elfogadom ha en vagyok a hulye csak mondjatok el miert.


2020. okt. 13. 11:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
49%

"en pedig ugy nottem fel ha mar megyek “szorakozni” csak ugy megyek ha barmit megkaphatok ami megtetszik, ha ez nem ugy all akkor inkabb nem megyek."


Viszont már felnőttél, úgyhogy menj dolgozni. Aki ennyi mindent megkapott, azt biztos jó iskolákba is járatták.

2020. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%

" van sajat keresetem"


Akkor bocs, de nem így jött el. Viszont akkor is, ha csak nem milliomosok vagytok, az emberek úgy mennek vásárolni, hogy van egy elképzelésük arról, hogy mennyit fognak költeni. Mellesleg kaptál ajándékba 30 ezret, hogy költsd magadra. Ezt megköszönni kéne és nem elégtelenkedni.


L

2020. okt. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha ertelmesen kontextusban irod le, hogy mivan akkor konnyebb ertelmes valaszokat kapni...


Amugy mit tegyel? Semmit. Fogadd el, hgy kuonbozoek vagytok a paroddal.

2020. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
#10 És akkor amit ad a párod pénzt csak azt költheted el? Például ad 30 ezret, de te amit kinéztél ruha darabok 35-be kerülnek, akkor kipótolod a saját pénzedből és ügy megoldva. De nekem ez még így is furcsa, nem élnék ilyen kapcsolatban, ahol ennyire előtérben vannak az anyagiak.
2020. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Azonnal hagyd ott.
2020. okt. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

Nem elegtelenkedek ezt is leirtam, sot meg is maradt ez a penz..😂


A kerdesem az az amit irtam is, hogy maskepp godnolkozunk a penzrol es nem tudom ki látó hogy tudja mennyibe fog kerulni egy pulover? Vagy egy nadrag? Es hogy lehet ilyet kerdezni.



En ezt a reszet nem ertem es nem azzal van gond hogy mennyit adott hanem hogy hogy hisz, EN nekem az volt ideaig a norma hogy csak ugy megyek el vasarolni A SAJAT PENZEMBOL😂 ha tudom hogy hatar a csillagos eg, ha ez nem adatik meg egy idoszakban akkor inkabb NEM megyek, hanem gyujtok tovabb a bevasarlo korutra.


Es nekem ez a furcsa, mert en sosem tudtam donteni ket dolog kozott pl “mindent vagy semmit” hozzaallassal vagyok mindennel.


Es a Parom nem igy gondolkozik ebben az esetben ha nekem kell donteni az o holmijat vagy penzet illetoen HA ram bizza.

Ha egyutt megyunk, nincs ilyen, es o is ugy vasarol mint en, hogy nem szab meg egy hatart, mert ritkan jut el a munkahelyetol ugy hogy csak sajat magaval tudjon foglalkozni es akkor viszont elvezi.

2020. okt. 13. 12:23
 17/28 anonim ***** válasza:
75%
de egy felnőtt férfinek miért te veszed a ruháit? neked is ő veszi meg? lol
2020. okt. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha kapsz tőle ajándékba x összeget hogy vegyél belőle valamit akkor a normális embereknek nem az jön le hogy "mekkora soher hogy nem 10 ezret adott csak 5-öt", hanem az "hogy milyen kedves hogy adott".


Plusz azért hagyjuk már hogy nem tudod kb mennyit fogsz költeni. Nyilván tudtad előre milyen boltba fogsz menni. Ha elmész a kinaiba és veszel egy pulcsit akkor tudod hogy nagyjából 4-5 ezer. Vagy egy nadrág. Tök mindegy. Ha tudod hogy a gucciba mész akkor nyilván jóval több. Szóval kamu hogy nem lehet nagyjából behatarolni. Mit vártál volna mégis? Adja oda a kártyát hogy drágám koltsel csak amennyit akarsz neked meg ha épp annyi minden megtetszik akkor elversz százezreket?

2020. okt. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én nem értem, hogy te csak úgy mész szórakozni/vásárolni ha mindent megkapsz amit akarsz. Ha egy 300 ezres óra tetszik meg és azt nem kapod meg, akkor már baj van? Ezt még egy államtitkár sem engedheti meg magának, hogy bármit megvesz amire rágondol. Szerintem nem a párod anyagias ilyen szempontból.


Szerintem a legtöbb helyen úgy van, hogy x keret van vásárlásra és ahhoz igazítod mennyit költesz, nem pedig fordítva.

2020. okt. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%

"akkor bankodjak amiert azt ott kell hagynom? Vagy dontest kell hozzak hogy ez vagy az?"


Te 5 éves vagy? Igen, így működik a felnőtt élet. Azt már nem is mondom, hogy olvasgatnod kellene a pénzügyi gondolkodásról, mert ezt pont az ilyen embereknek találták ki, mint te, csak sajnos pont ők nem olvasnak ilyeneket:


[link]

[link]

[link]

2020. okt. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!