Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek ha a parom nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a parom nagyon anyagias?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk, es az abban az ertelemben vett anyagias hogy egyszeruen nem fogadja el azt hogy mi mennyibe kerul. Pl hetvegen elkuldott vasarolni hogy vegyek par holmit neki meg magamnak ami tetszik. De elore megkerdezte mit fogok venni es az mennyibe fog kerulni..... es szovaltasba keveredtunk hogy honnan kene tudnom mi fog tetszeni meg mennyibe fog kerulni. Es kiszamolta h az o holmija kb 30 ezer ft lesz meg az enyem is es anni penzt is adott.


Es sokaknak biztos az lesz az elsobh “hisz adta becsuljem meg azt is” de en pedig ugy nottem fel ha mar megyek “szorakozni” csak ugy megyek ha barmit megkaphatok ami megtetszik, ha ez nem ugy all akkor inkabb nem megyek.


Ennek ellenere takarekoskodok de epp ezert mondtam hogy ilyen alapon minek ad, ha pl megtetszik meg valami akkor bankodjak amiert azt ott kell hagynom? Vagy dontest kell hozzak hogy ez vagy az?


Es a vege az lett hogy annak ellenere hogy mindenre kiszamolt egy kerekitett osszeget, meglepodott hogy mennyi penz maradt. (Mert hat maradt, nem voltak olyan dolgok amikre szukseg volt es tetszett volna.)


Eskuszom nem ertem ezt. Ez bizalmatlansag? Vagy mi ez? Kerlek segitsetek mert ezt a reszet a parkapcsolatunknak nem tudom hova tenni.

Azt is elfogadom ha en vagyok a hulye csak mondjatok el miert.


2020. okt. 13. 11:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%

#19 300ezres orat azert mar egy allamtitkar megvehet. Mellesleg 300K az bagatell egy oraert. Ez mar ora:


[link]

2020. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
63%
21 Még jó, hogy nem ezt írtam, nagyon felesleges volt részleteket kiragadni a hozzászólásomból és azokat összevágni egy mondaton belül.
2020. okt. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
#22 Nyilvan ertem a lenyeget, azt hogy mindenkinel van (kene lennie) korlatnak, aminel tobbet nem szor el szarsagokra. Nyilva a csajnal van egy kis problema az ertekeket illetoen. De az allamtitkar a 300ezres oraval speciel pont rossz pelda volt.
2020. okt. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
#23 Szerintem teljesen érthető volt a példa, arra gondolt, hogy a nagyon magas beosztásban dolgozó emberek sem úgy állnak az élethez, ahogy a kérdező beállítja.
2020. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

23 Ahjj. Figyelj. Én a 300 ezres órát a kérdezőre vonatkoztattam.


Aztán azt írtam, hogy ezt, hogy bármit megvesz amit kigondol még egy államtitkár sem engedheti meg. A 300 ezres órát nem az államtitkárokhoz kötve írtam. De ez benne is van a hozzászólásomban.

2020. okt. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem megyek is veszek, ma egy 300ezres orat, csak felek hogy ilyen olcson nem fogok talalni a boltban...
2020. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy mit engedhetsz meg magadnak, attól is függ mennyit keresel, ezt mindig tegyük már hozzá. Ha keresel 1 milliót és teszel félre belőle a lakásvásárlásra/-felújításra, gyerekeid oktatására (ha vannak/szeretnél gyerekeket), kocsi vásárlásra, nyugdíjra, akkor a maradékot szórd el minden hónapban amire akarod. Ha keresel 200-300 ezret, akkor nem engedheted meg magadnak, hogy ostoba legyél a pénz kezeléséhez, mert azt a keveset be kellene osztanod, nem pedig elszórni arra, amit csak meglátsz és megkívánsz a boltban.
2020. okt. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Pl hetvegen elkuldott vasarolni hogy vegyek par holmit neki meg magamnak ami tetszik."

Hacsak nem az alap dolgokról van szó, ami pár ezer forintba kerül, hanem mint itt, hogy 2x 30 ezer, akkor mi azt együtt vesszük, mert egy ilyen összegnél ha közös kasszából veszitek, akkor már tényleg olyat vesz az ember, ami jó, legyen szó bármiről és ez közös megegyezés.

Miért "küld el" vásárolni? Legközelebb menjetek ketten. Aztán döntse el ő, hogy megéri-e az a valmi neki ennyiért.

2020. okt. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!