Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az alapvető elvárásotok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az alapvető elvárásotok ha a párotok igényességéről van szó?

Figyelt kérdés
Pl hol ne legyen szőrös, mi az a súly amit ne lépjen át, mu az a ruha amit kerüljön, hasonlókra gondolok. Mitől érzitek úgy hogy nem punnyadt bele a kapcsolatba?

2020. okt. 17. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Szia:) Bár én fiú vagyok de leírom, hogy nekem mi a fontos.


Az igényesség nálam azt jelenti, hogy:

- ne legyen kellemetlen illata

- ne legyen zsíros a haja

- az intim testrészeit különösen tartsa tisztán

-lehetőleg ne legyen szőrösebb a lába mint nekem:D

Ruhát olyat vesz fel amiben jól érzi magát.:)

Ha felszed néhány kilót az engem egyáltalán nem zavar. Szeretem ha van egy kis pocija a nőnek amit lehet simogatni. Jobban bejön mint a kockás has.:) 23/f

2020. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Zuhanyozzon minden nap, hajmosas amilyen gyakran szukseges, ne legyen zsiros a haja.

Fodraszhoz jarjon alkalmankent, ne hagyja, hogy egy madarfeszek nojon a fejere.

Arcapolas amit igenyel a bore, vannak ferfiak, akiknek akkor is tokeletes arcbore van, ha a szaros alsogatyaval torli at zuhany utan... A lenyeg, hogy ne legyen pattanasos, szaraz, aknes stb.

Ruhakbol kuka (vagy menhely) minden ami kinyult, lukas, megfakult stb, de ezzel kapcsolatban nincsenek egyeb igenyeim, azt veszi meg es fel, ami tetszik neki, nyilvan ha mar osszejottem vele, akkor eleve tetszett az oltozkodesi stilusa is.

Intim teruletet es a honaljat borotvalja, mast nem kell. Hasznaljon dezodort, ezt van aki szereti elfelejteni, pedig gyakorlatilag kotelezove kene tenni, mindenki budos, aki izzad!

2020. okt. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az itteni hlyegyerekek szerint az igényesség csúcsa a borotvált nuni, meg meg örülünk, hogy életünk párja napi 1-szer fogat mos, és nem csak szájvízzel öblöget.
2020. okt. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Borotváltkozzon rendszeresen arctájékon (ne csak 3 naponta/mikor rászólok), többi területen nem fontos borotválkozni.

Fodrászhoz járjon el kb. havonta.

Ruházkodás olyan szinten nem fontos, de legyen tiszta és jó illatú.

2020. okt. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fontos az alap higiénia. Ne járjon ősember fizimiskával, borotválkozzon, ha csak nem növesztett szakállat, de azt akkor is tartsa rendbe. A ruhája tiszta legyen és igényes. Ki nyúlt, szakad, fakó ruhákat és koszos cipőt lehetőleg ne viseljen.
2020. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!