Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban élők! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Ha hirtelen elhagyna a párotok csökkenne az életszínvonalatok?

Figyelt kérdés
NŐknél gyakori jelenség hogy ők bolti eladók éhbérért vagy valami hasonlók, a jól kereső pasijuk viszont felemeli őket egy magasabb szintre.
2020. okt. 22. 13:06
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
43%
Nem, inkább nőne 🤫🤫47/ f.
2020. okt. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem ezen múlik az életszínvonalam, szóval nem.
2020. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem, simán fenn tudnám tartani a mostani életszínvonalam, pont ugyanannyit keresünk.
2020. okt. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
91%
Balázska, balázska... Mi lenne ha gyakorizás helyett inkább munkát keresnél? Tuti nőne az életszínvonalad.
2020. okt. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
90%
Azok a nők most csütörtök délután 1-kor épp éhbérérét dolgoznak (vagy épp úton vannak a délutáni műszakba), akikre a te kérdésed vonatkozik. Szóval valószínűleg most nem itt gyakoriznak.
2020. okt. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
59%

Nem, és mégcsak nagyobb rumli sincs mióta elköltözött, sőt mégcsak nem is éhezek, mert azelőtt is én főztem jobban

45F

2020. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%

Maximum az ilyen NŐGYŰLÖLŐ alkoholisták fejében gyakori.

Nekem pl abszolút semmivel nem csökkenne az életszínvonalam.

Az igazság az, hogy az ilyen jól kereső, sikeres pasik hasonló nőket akarnak maguk mellé, és mivel boltos Gizikének nincsenek nagy céljai az életben, ezért is lett ő csak boltos Gizike, ő is boldog lesz hentes Gyurival...

De persze mindig könnyebb arra fogni, hogy csóró vagy, meg a férfitöbbletre, meg hogy a nők 80%-ának csak a férfiak felső 10%-a kell, meg hasonló marhaságok :D amiről itt folyamatosan hisztiztek, hogy minden nőt eltart valami gazdag pasi, és nélküle éhen döglenének, igazából nagyon nagyon ritka jelenség...

2020. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%
Balázska, diplomás nő vagyok, nem boltban dolgozom. Az életszínvonalam nem csökkenne, ha vége lenne a kapcsolatomnak.
2020. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Tudom, hogy troll kérdés, de azért válaszolok:

A párok egy jelentős része függ egymástól kölcsönösen. Mindkettő sz*rabb életszínvonalon élne egy esetleges szakítás vagy válás eseten, ezért is ragadnak benne sokan, és tűrnek, még ha menthetetlen is az egész. Szomorú, de valós dolog sajna :/.

2020. okt. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
63%

Valóság: SOK - SOK, ember ilyenkor lepadlózna, és mehetne haza anyuhoz, a régi gyerekszobába.


Gyakori: Dehogy, a 8 diplomámmal, és a havi 34,5M passzív jövedelmemmel simán fenntartom a villámat, meg a 4 sportkocsim.

2020. okt. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!