Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kialakítható közös kassza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakítható közös kassza anélkül, hogy bármelyik fél sérülne, ha nem ugyanannyit keres a két fél?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 09:05
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem nem. Az egyik fél gyarapodni fog, halad előre, a másik nem. Nincs közös jövő. Hogy nyaralnak, ha az egyiknek balatoni kempingre van pénze, a másiknak meg tengerparti szállodára? Hogy vesznek valamit a gyereknek? Fiam, ugyan kéne neked egy nagyobb bicikli, de várni kell amíg apád/anyád összespórolja a felét?
2020. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
87%

A szüleim közös kasszán vannak lassan 30 éve úgy, hogy apa 2x annyit keres, mint anya.


Régen szerintem nem szarakodtak ezzel sokat az emberek, mentek közös kasszára és kész. Én is ezt tervezem majd a párommal az összeköltözés után, mert a szüleimnél is látom, hogy működik.

2020. okt. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
100%
#1, ez nem pont a külön kassza+felezés?
2020. okt. 24. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk közös kassza van 15 éve. A férjem mindig többet keres, én kevesebbet. 3 gyerek van így nekem családbarát munkabeosztás, kevesebb pénz. Minden közös. Ház, autó, hitel...
2020. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
6%
Mi az, hogy "sérül"? Alap, hogy amikor 2 fél összeáll, akkor az anyagiakban a többet kereső lesz a főnök.
2020. okt. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
74%
Az lesz a főnök aki hangosabban ordít :?
2020. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
100%
:) elírtam
2020. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
89%
Egy kapcsolatban nincs főnök. Akármennyit is keres az egyik fél
2020. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
87%
Kulon kasszaval nem lehet egyrol a kettore jutni, gyerekkel meg foleg nem.
2020. okt. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem igen. A rendszer az, hogy kell egy számla amire minden hónapban mindketten ugyanannyit utalnak rá és abból mehetnek a rezsi jellegű kiadások.

A fent maradó összeg pedig a feleknél marad. Mindenki a saját tervének megfelelően költheti el.

Persze, ha nyaralást terveznek és ez csak úgy megvalósítható ha a többet kereső többet tesz bele még mindig bevállalhatja, de az nem élet szerintem hogy a pasi hazaviszi a fizetését és egy az egyben lerakja az asztalra.

Hány ilyet látok pedig nap mint nap, hogy "közös kassza" címszó alatt a faszi lerak 350 ezert a csaj lerak egy kasszás fizetést 180 ezret majd a fickónak mint zsebpénzként 20ezreket ad egy hétre. 😃

Neki viszont közös kasszából jár a körmös, jár a kozmetikus, jár havi 1 shopping. "Ez kellett! Őszi nadrágom nem is volt!"

De a faszikám konkrétan kuncsorog hogy megvehessen magának egy PS-t mert az nagy költés 😂😂

Az ilyen pincsikutyákat esküszöm sajnálom.

2020. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!