Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért írogat az ex neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogat az ex neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férjemmel 5 éve vagyunk együtt. Kezdetben nagyon sok problémát okozott nekünk az ex párja, akivel van egy közös most 15 éves fiúk. Ott tett keresztbe ahol csak tudott. Volt olyan, hogy kb nevetséges hülyeség miatt feljelentette a férjemet. Vagy az aktuális pasijaival hívatta fel a férjemet. Nem részletezem, beteg dolgok voltak tényleg.

Soha nem beszeltek egymással telefonon, csak emailben kommunikáltak. Persze, ez sem jó!

Viszont kb 6 hónapja hívja, vagy írogat neki messengeren. De nagyon kedves vele, szinte mintha nem is ő lenne. Mondvacsinált hülyeségekkel keresi a férjemet. Mindig a gyerekre hivatkozik, közben ezek teljesen jelentéktelen dolgok.

Most azt történt, hogy a férjem édesapja elesett, és eltörött a bokája. Erre azonnal írt, hogy barmi van szóljon neki a férjem és ők majd segítenek (fiával). Miért lenne rá szükség? Ugy csinál, mintha még mindig egy család lennének. Férjem mondta neki, hogy ne hívogassa mindig felesleges dolgokkal. Persze én nem mondom neki, hogy ez engem zavar, és a fia miatt jobb, ha ők jóban vannak. Én ezt hangsúlyozom mindig. De őszintén legbelül igenis zavar, furcsa.


Velem Van a baj?


2020. okt. 24. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ez benne van a pakliban amikor olyan embert választassz akinek szoros múltja van valakivel
2020. okt. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is szoros múltam van valakivel, de nem vagyunk benne a másik magánéletébe. Főleg úgy, hogy már férjem van, aki támogat amiben csak tud. Miért kellene az exem bármihez?
2020. okt. 24. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Neked is van gyereked?
2020. okt. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, van. De nem hívogatom az ex férjemet mondvacsinált hülyeségekkel. Pl hogy "elmegyek hétvégén kirándulni, lehet a gyerek 10p hamarabb megy hozzad".
2020. okt. 24. 20:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor kommunikáld le , hogy vele vagy és ha nem amiatt hívja , mert tényleg a gyerek miatt kell akkor hagyja békén
2020. okt. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, nem normális a csaj. A helyedben engem is zavarna. Viszont nézd a jó oldalát: szerintem a férjed teljesen megfelelően kezeli a helyzetet. Te is jól teszed, hogy emlékezteted, hogy a gyerek miatt jó lenne jóban lenni, de szerintem nyugodtan bevallhatod azt is hogy amúgy zavar hogy most megint elkezdett teperni. Ettől nem leszel rossz ember.
2020. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, hogy mondom neki. Számomra hihetetlen, hogy 5 év után még mindig okoz meglepetéseket. Úgy tesz mintha végtelenül joszandekkal lenne az irányunkba, mézes mázas, irtó kedves, miközben engem is gyűlöl (fiától tudom). Meg egyáltalán nem áll össze, hogy annyi aljasság után hogy tud egy ember ilyen hirtelen ebbe az irányba taktikat váltani?

Tényleg beteg.

2020. okt. 25. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!