Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az élettársam más véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az élettársam más véleménye miatt bánt. Ez normális?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek!


Szerintetek az normális,ha több mint egy éve együtt élünk, szeretjük egymást, de ez idő alatt mind ketten híztunk nem keveset (20kg) és a párom családja szóvá teszi neki hogy én hogy meg híztam?

Ő erre bunkón támad engem hogy milyen dagadt vagyok még hogy zabálok és még ne hallja többet hogy betegség miatt hízok stb! Csúnyán meg bántott ezzel. Akkor miért izgul rám folyton ha ennyire vissza taszító számára is hogy 75 kg vagyok?



2020. okt. 26. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

20 kg nem kevés, gondolom rá is tettek megjegyzéseket nem csak rád.

Szóvá lehet tenni akkor ha nem rosszindulat van mögötte hanem segítő szándék, egyfajta figyelmeztetés hogy oda kell figyelni mert már láthatóan sokat híztatok.

Csak az emberek 2%-a hízik betegség miatt, szóval abban lehet igazság hogy nem betegség áll a háttérben hanem az egészségtelen életmód.

Azért izgul rád, mert nagyon szeret vagy szerelmes.

Így eltekint attól hogy jelenleg meghíztál, próbál rád fókuszálni.

Abban jogos a sértődés, hogy bunkón közölte veled, ezt sokkal óvatosabban kell megbeszélni.

2020. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%

Rossz a kérdés!

Nem más véleménye miatt bánt!

Az bántja, hogy már a családtagoknak is feltűnt hogy mennyit híztál!

De ne gondold azt hogy ez eddig nem tűnt fel neki, és örül annak hogy ennyi zsírt magadra pakoltál!

Szerintem csak most fakadt ez ki belőle, úgy hogy erre külső szemből is megerősítést kapott.

2020. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Hagyd ott!

Nekem nagyon tetszenek a telt nők!

Ill. csak azok tetszenek!:)

2020. okt. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem normális. Most az egy dolog, hogy plusz 20 kg sok. De a 75kg nem vészes, hacsak nem 150 cm magas vagy. És ő is hízott ráadásul. Van aki jobban szereti élvezni az életet, mint a kilókat számolni, amíg az egészségre nem káros a túlsúly, addig nincs ezzel baj szerintem, nem lehet mindenki Victorias Secret modell, bár már ott is van plus size kategória.

Eddig őt akkor nem zavarta a hízás? Csak most, hogy a mama beszólt? Egyáltalán hogy veszi ehhez a bátorságot a családja? Mi közük hozzá? A párodat meg ha zavarja, akkor is lehet ezt normális stílusban kommunikálni, nem bunkó paréj módjára, pláne ha ő sem vékony.

Én a helyedben durván kiosztanék mindenkit, kezdve a családdal, át a párodig. Megomdnanám nekik, hogy ők sem matyóhímzések ám.

A párodnak meg meg lehet mondani, hogy vele együtt szívesen elkezdesz diétázni, de akkor ő is tegye oda magát.

2020. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha durván beszólt az nem OK.

Ha családja miatt teszi ezt, akkor gyerek még.

Ha ő is ugyanennyit hízott, akkor álszent is.


Nekem mondjuk borzalmasan taszító, hogy párkeséskor még adnak magukra az emberek, aztán jön a hízás, mackónadrág, meg minfenféle ilyen.


Állj csak neki fogyni, hagy ha vége lesz ennek, akkor több esélyed legyen egy normális pasira.

2020. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!