Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem ismerek parasztabb és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ismerek parasztabb és aljasabb dolgot annál, mint ha egy párkapcsolatban a tagok belenéznek egymás telefonjába. Ugye más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
Az ilyen ember, aki belenéz a másik telefonjába, laptopjába, e-mail boxába, kevésnek tartja belül önmagát, bizonytalan önmagában, és ezért nem meri elhinni, hogy ő elég lehet a másiknak. Aki tudatában van a saját értékének, annak soha eszébe sem jutna, hogy a másik ember magánszférájába (telefon, laptop, e-mail box) belenézzen.

2020. okt. 31. 18:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Én például sokkal aljasabbnak tartom, hogy megbíztam valakiben, nem kutakodtam utána, majd mikor megcsalt és kiderült, még a folyamatosan hazudott is, végül engem hibáztatott.
2020. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Én csak akkor néztem meg,mikor gyanús volt a párom.Sajnos igazam lett.
2020. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Sosem néztem bele. Nem adott rá okot. Plusz megvolt a lehetőségem, a kódját is tudom. Sőt, egy ideig az ő régi mobilját használtam, az ő fiókjával és arra is jöttek az imessage üzenetek. Nyilván felugrott, előnézetben láttam. Semmi extra, csak munkáról volt szó. Most meg csak akkor nézek bele, ha pl kirándultunk és átküldöm magamnak a fotókat.
2020. okt. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Te is rejtegetsz valamit kedves kérdező? Pontosan jól tudod, hogy ok nélkül nem kezd el senki kutakodni. Unalmasak már ezek a provokációk.
2020. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én soha nem nézem meg, megbízom benne. Ha meg tévedtem, aminek meg kell történni, az úgy is elkerülhetetlen, ezen nem aggasztom magam. Konkrét tapasztalatom van róla. Számomra a legröhelyesebb a közös fb. fiók és név.
2020. okt. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Különösen jó érzékem van ahhoz, hogy tudjam mikor kire kell féltékenynek lennem. A férjem sosem adott arra okot, hogy kételkedjek benne, így sosem néztem bele semmiébe.

Az exemnél előfordult. Sajnos gyorsan ki is derült, hogy nem ok nélkül.

2020. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
73%
Egy ismerősöm felesége évekig félredugott, le is bukott de együtt maradtak. Azóta a nő nézeget bele a férj telefonjába és olvasgatja az üzeneteit, ellenőrizgeti. Szánalmas.... Én már régkibasztam volna...
2020. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%

Akkor te még nem éltél kedves kérdező...

Ettől sokkal rosszabb dolgok megtörténnek egy párkapcsolatban.

Nekem sosem volt még olyan párom, akivel ez gond lett volna.Úgy értem nem arról szól az életünk, hogy este telefonokat elő, aztán kezdődik az ellenőrzés.

Hanem azt hogy nyugodtan használhatjuk egymás telefonját.

Ha csipog hogy pl jött egy üzenet, én meg elfoglalt vagyok akkor meg szoktam kérni a párom, hogy nézze már meg mi az,hátha fontos.

Szerintem ez a bizalom.

Hogy nincs rejtegetni valóm, hogy bármit megláthat a másik az nem szorul magyarázkodásra.

2020. okt. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem ismerek parasztabb dolgot, mint ilyen hülyeségeket kérdezni a gyakorin.


Egyébként a telefonba nézegetés nem arról szól, hogy nem érzed magad elégnek.

Hanem arról, hogy kettőnél több működő agysejted van, tehát képes vagy megérteni, hogy csakis saját magadban bízhatsz meg 100%-ig, mindenki mással szemben indokolt egy bizonyos fokú gyanakvás.

2020. okt. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
30%

Igazság szerint aki ezt megteszi az megkérdőjelezi a párját és az egymásba vetett bizalmukat. Ezért rossz dolog ez nagyon.


F

2020. okt. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!