Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miert nem volt rajtam semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem volt rajtam semmi reggel? Én úgy emlékszem este felöltöztem.

Figyelt kérdés

Volt szex tegnap este utána zuhany és felöltöztem pizsibe reggel meg úgy ébredtem hogy bugyi sem volt rajtam 😂 csak ott volt mellettem az ágyban.

Én nem értem hogy hogy került le mikor arra fel szoktam ébredni ha valaki megmozdul mellettem.

Arra gondoltam hogy magától lecsúszott mert a pizsi már olyan túl kényelmes de a bugyi akkor sem tud lejonni 😅

Veletek nem volt még ilyen?



2020. nov. 5. 22:03
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Velem nem, de ha mellett van egy nő, akkor gyakran le szokott csúszni a bugyijuk. Én se értem.
2020. nov. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Biztos megba@ott egy szellem.
2020. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvittek az ufók jól megbasztak, de arra már nem volt eszük hogy visszaadjàk rád a bugyikàt.
2020. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy kómásan még szexeltetek egyet? :D Más ötletem nincs.
2020. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%
Holnap aludj velem. Egész éjjel figyelni foglak
2020. nov. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
A láthatatlan ember ott feküdt végig melletted és nevetett rajtad. :D
2020. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Vagy becsuszott egy kis borovicska is . Das ist Bartos dá xd nagymester ezerjóját kottyintottad be azért vagy ilyen idilli èrzésben. 😂😅
2020. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Drogoztatok
2020. nov. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
bekábsziztál és hátulról kaptad az áldást álmódban .
2020. nov. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!