Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Összeköltözés után heti 1,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözés után heti 1, jobb időkben heti 2 szex... ti ezzel megbékélnétek? Nő vagyok

Figyelt kérdés

Páromnak sosem volt túl nagy libidója, 2 éve vagyunk amúgy együtt. Azelőtt többnek érződött, mert minden alkalommal volt szex, mikor átjött (ez heti 3-4 nap volt), most viszont ugye minden napot együtt töltünk és ez "lecsökkent" átlagosan heti 1, jobb heteken 2 alkalomra.

Neki ennyi elég, sokat dolgozik, tanul, azt mondja mentálisan nap végére teljesen kimerül.


A kérdésem arra irányul, hogy ez nektek (főleg nőkhöz szól) elég lenne így? Én is dolgozom egyébként, barátokkal is találkozgatunk, eljárunk minden héten randizni, tehát nem otthon vergődök, csak fura, hogy egy férfinek ennyi is megteszi. Azelőtt mindig nagyobb libidójú párjaim voltak, bár velük meg más, sokkal fontosabb dolgok nem működtek a kapcsolatban... A mostani párommal minden klappol, csak ez furi.


24L és 25F


2020. nov. 6. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hasonló nálunk is a helyzet libidó terén, én kétszer annyiszor vágynék rá, mint ő (én heti 3-4, ő heti 1-2), de csak emiatt nem hagynám el. Az első egy-két évben még vergődtem rajta, aztán azóta rég megszoktam, nem érzek hiányérzetet, ha úgy van megoldom magamnak. Csak ezért nem hagynám el, amikor minden másban egy rossz szavam se lehet a kapcsolatunkra.
2020. nov. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Igen ugyanez van itt is, gyakorlatilag az élet minden területén jól passzolunk egymáshoz, én nagyon hosszútávon eltudom vele képzelni a jövőmet, minden olyan tulajdonsággal rendelkezik, ami eddig hiányzott az összes exemből és amivel kiegészítjük egymást.

Ez sem nevezhető hibának, csak furcsállom, mert ilyet még nem tapasztaltam és érdekelne, hogy máshol van-e ilyen helyzet, de ezekszerint igen. :)


Beszélni beszéltünk már róla, többször is, én úgy látom tényleg az van emögött amit ő is mondd, hogy nagyon lefárad és sokszor jobban esik neki egy összebújós filmezős este mint a szex. Ettől függetlenül az intimitás az megvan, tehát rendszeresen csókolgat, meg simogat, homlokpuszi, ölelések stb. Ezeket mind magától csinálja.

2020. nov. 6. 11:05
 3/17 anonim ***** válasza:
44%

Ugyanez a helyzet!! Én is nő vagyok,ilyen a párom és ilyen a kapcsolatunk.

Én próbálom pozitívan felfogni,hogy végülis jobb mintha a másik véglet lenne aki meg folyamat akarja,naponta akár többször is. Az sem jó,de ez sem a legjobb,hogy heti 1-2 elég.

Arra is gondoltam végülis később ez nekünk jó lesz,mikor pl lesz gyerek is,sokkal könnyebb,hogy nem kell még szexre is figyelni mikor hulla fáradtan beesünk az ágyba és nem fog nyaggatni,hogy megint akarja :D

2020. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hogy mindenben tökèletes nem létezik. El kell dönteni hogy neked mennyire fontos a jó kielégítő szex, aztàn vagy elfogadod így vagy szakítasz.

A barátnőm csak a szex miatt van egy pasival aki úgy bànik vele mint egy kutyával, semmibe nèzi néha meg is üti.

Nàlunk szerencsère heti 5 szex van és ez mindkettőnknek elèg.

2020. nov. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Voltam már olyan férfival, aki minden nap szívesen lefeküdt velem, de például alkalmatlan volt beszélgetésre. Elkezdtem neki mondani valamit és nekiállt nyomkodni a telefonját meg hasonlók. Aztán volt olyan is, akivel szintén a szex rendszeres volt, de más miatt nem is volt hajlandó találkozni. Tehát pl mikor menstruáltam és erről tájékoztattam, akkor 4 napig nem találkoztunk. :D Ezek után érzem azt, hogy ez talán a legkisebb gond, mert most a világ legcsodálatosabb férfije van mellettem minden szempontból, csak a libidója alacsonyabb az átlagnál. Nekem meg ponthogy magas, hisz odavissza vagyok érte.

Szerintem sem olyan hű de nagy probléma, eszemben sincs emiatt szakítani, csak az érdekelt, hogy mások voltak / vannak-e hasonló szituban:)

2020. nov. 6. 11:14
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Nekem tökéletes ez a mennyiség. Inkább a minőség fontos nekem.

26N

2020. nov. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Nő vagyok, havi 1 is bőven elég nekem
2020. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%
Ez most nem a kérdező ellen szól, mert tudom, hogy sokan vannak így, de hogy lehet olyannal ágyba bújni, aki annyira nem tisztel, hogy meghallgasson?
2020. nov. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
18 éves voltam, tapasztalatlan és azt hittem ilyen egy párkapcsolat. Fogalmam sem volt róla, hogy kvázi kihasználtak. Sajnos kellett pár pofon ahhoz, hogy megtanuljam becsülni magamat.
2020. nov. 6. 14:29
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Hát szerintem a kor nem lehet mentség erre. Tudom, hogy ez off, de nem kötekedni akarok, csak már régóta megfogalmazódott bennem ez a gondolat, hogy miért normális az, ha rövid felszínes ismerettség után fekszenek le az emberek egymással és nem értem. (Persze azért annyira nem érdekelt soha, hogy kérdést írjak ki.) Bocsi az offért mégegyszer.
2020. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!