Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tudnam ugy elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam ugy elmondani hogy ne sertodjon meg senki? Ti mint szulok hogy reagalnatok?

Figyelt kérdés

A parommal mar 1 es fel eve vagyunk egyutt, en 18L ő 21F.

Szeretjuk egymast a munkank miatt sajnos nehezen hozzuk ossze a talalkozasokat. Hozza szeretnek koltozni, es o is szeretne nagyon. Nem tudom a szuleim mit szolnanak hozza. Hogy tudnam szepen kifejezni hogy mit szeretnek? Nem szeretnem oket megbantani,de mar nem erzem magam itthon. Ugy erzem nekem ott az otthonom ahol a párom lakik.



2020. nov. 10. 23:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Ui: bocsi az ekezetekert, sajnos geprol nem tudok ekezettel irni.
2020. nov. 10. 23:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell finomkodni, felnőtt ember vagy. Elmondod, hogy mostantól a tanulás mellett dolgozni is fogsz, eltartod magad és elköltözöl. Ennyi.
2020. nov. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
fiatal vagy még , nincs kifort személyiséged.. ebben a korba mindenki szerelmes.. nem kellene gazdasági válság idején a szülleidel szembe menned..
2020. nov. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
Csak par evvel fiatalabb a lanyom. En problemakent azt latom, hogy a 18 eves betoltott kortol meg nem lesz felnott. Az egy jogi kategoria. Belul meg mindig nagylany, kicsit naiv, tinidzser almokkal, romantikaval. Nem gondolom, hogy 18 evesen mar egyutt kene elnie valakivel. Ha megis ezt akarna, akkor valamit elrontottam a neveleseben. Raersz meg boven ezzel. Most abban a korban vagy, amikor rengeteg idod van es nem sok dolog van, amire koncentralsz azon kivul, hogy a talalkozokat leszervezzetek. Miota jartok, hogy ennyire "menekulni" akarsz otthonrol?
2020. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem irigylem a lányodat, négyes...


Kérdező, te tudod, milyen a kapcsolatotok. Ha felnőttnek érzed magad, bevállalod a munkát a suli mellett és szépen éled az életed egy támogató társ oldalán, akkor hajrá! Nekem akkora mázlim volt, hogy ennyi idősen ismertem meg a férjemet. 20 éves voltam, amikor összeházasodtunk, egyetem mellett dolgoztam, lediplomáztam, a szakmámban is dolgoztam pár évig és utána jöttek a gyerekek (27 voltam az elsőnél). A kapcsolatunk most is csodálatos, soha egy percre sem bántam meg, hogy a férjemmel vagyok, sőt... a legjobb dolog az életemben az, hogy ő van nekem. 😊 És szívből kívánom a lányainknak, hogy legalább ekkora szerencséjük legyen a párválasztásban.

2020. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!