Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen kapcsolatot, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatot, vagy házasságot(-kat) ismertek, ahol az egyik fél magyar, a másik más nemzetiségű?

Figyelt kérdés

Működnek általában az ilyen kapcsolatok akár nagy kulturális különbséggel is vagy sok lemondással, nehézséggel jár?

A nő, vagy a pasi a magyar?



2020. nov. 11. 18:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy idős házaspárt

A férj magyar, a feleség német

Nagyon jól kijönnek, szeretik egymást már 40 éve


Vannak gyerekeik is, saját házuk itt németországban stb

2020. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A keresztanyám férje lengyel volt, azóta már elhunyt. Mindketten Ausztriában éltek, és ott ismerkedtek meg. Németül beszéltek egymással. Időnként jöttek ide is, és Lengyelországba is, de Ausztria volt az otthonuk. Voltak vitáik, mint minden házasságban, de működőképes volt.
2020. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az általános sulimban 2 német tanárnő is volt, akik magyar férjükhöz költöztek ide. Az egyiket ismerem csak jobban. Ő még mindig itt él, folyékonyan beszél magyarul, a férje meghalt, de mai napig gyászolja, van több gyerekük, unokájuk. Most egyetemen is van egy német tanárnő magyar férjjel. Boldognak tűnnek, van 4 gyerekük. Volt egyetemi csoportársnőm 20 év körüli, és már ideházasodott egy magyar fiúhoz. Szintén egyetemen volt 2 tanárnőm ausztrál, Mo-n élő férjjel, több gyerekkel. Illetve 2 lektor férfi (ír és német), az egyik már családot alapított a magyar barátnőjével, a másik csak jár vele. Emellett van egy csoporttársnőm távkapcsolatban egy angol pasival. Én meg jelenleg egy német srácba vagyok szerelmes, de sajna nem jövök be neki:D
2020. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim akik már 23 éve együtt vannak. Bár nem tudom mennyire számít ha apám tinikorában "magyar" lett mivel ide költöztek. Full német, viszont anyanyelvi szinten beszéli a magyart. Testvéremmel apánk kiskorunkban sokat csak németül beszélt, ezért mindent megértettünk ami később is jól jött suliban.
2020. nov. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amerikai férfi - magyar nő. 10+ éve házasok, USA-ban élnek, két gyerekük van.

Spanyol férfi - magyar nő: 10+ éve házasok, Spanyolországban élnek, szintén két gyerekük van.

Svájci férfi - magyar nő: 10+ éve házasok, Svájcban élnek, nincs gyerek.

Olasz férfi - magyar nő: nem tudom hány éves kapcsolat, még nem házasok. Olaszországban élnek.

Valamilyen 3. országbeli férfi (nem tudom a nemzetiségét pontosan, afrikai) - magyar nő: 2 éve házasok (10 év kapcsolat): Magyarországon élnek, egy gyerekük van.

Magyar férfi - lengyel nő: már elváltak. Lengyelországban éltek, egy gyerekük van.

Magyar férfi - német nő: sok év házasság, a férfi már elhunyt. Németországban éltek, két gyerekük van.

Azt hiszem úgy kb ennyi...

2020. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajat magam. En magyar vagyok, ferjem latin-amerikai. Lassan 12 eve vagyunk egyutt, 2 gyerekunk van, nem Magyarorszagon elunk.

Oszinten, volt sok nehezseg a kulturalis kulonbsegek miatt foleg az elejen, de ennyi ev utan az ember nem csak alkalmazkodik hanem valtozik is. En is rengeteget valtoztam miota egyutt vagyunk.

2020. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

magyar lány - japán fiú

magyar lány - koreai fiú

magyar lány - pakisztáni fiú

szlovák/magyar lány - pakisztáni fiú

2020. nov. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyar férfi (igaz már kb 70 éves de vagy 15 évet letagadhatna) aki svájcban él 18 éves kora óta, de gyakran jár haza. Kétszer nősült az első feleség nem tudom milyen nemzetiségű de elváltak igaz jóban vannak.

Második feleség is régóta megvan, full svájci nő, nagyon jól megvannak.

2020. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A húgom magyar és holland férje van és 3 gyerekük. Ők angolul beszélnek otthon, a férj is jól tud magyarul, a húgom is tud hollandul. A gyerekek kétnyelvűek.


Vannak kultúrális különbségek, de megoldották eddig

2020. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egész család keverék”

Anyukám részéről :.Nagymamám, Horvát-Orosz származású, Nagypapám Lengyel.

Apukám részéről:. Német-Magyar

Férjem Mongol származású, félig magyar, kint éltek a szülei, nyaralás olyan jól sikerült hogy Magyarban maradtunk (idehozattam😅).

Gyerek van 1, kisebb nézeteltérést nem számítva jól megvagyunk.

2020. nov. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!