Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, elvárjátok a párotoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elvárjátok a párotoktól hogy tudjon valamilyen szinten főzni mire összeköltöztök vagy nem lenne gond ha csak akkor kezdi el?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne gond ha akkor kezdi el, feltéve hogy el akarja kezdeni, és nem csak kifogásokat gyártja.
2020. nov. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2%
Inkább legyen pénze rendelni/étteremre.
2020. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, ha csak akkor kezdi el. De amúgy nem elvárás, hogy tudjon főzni úgy általában, csak ő se várja el tőlem hogy minden nap friss kaját rittyentsek az asztalra. Szeretek főzni, de ha esetleg valamiért nincs kedvem/időm/erőm, akkor találja fel magát, akár rendeljen, akár ő főzzön valamit, de segítsen néha ebben is, és akkor nincs gond.
2020. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom el és igencsak egyetértek a #3-assal.
2020. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Értem, csak mert barátnőmmel tervezzük lassan az összeköltözést és hát még nem igazán tudok rendesen főzni. Könnyű dolgok mennek tehát azért feltalálom magam, viszont érdekelt hogy ti hogyan látjátok az egészet.
2020. nov. 14. 13:05
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

5.-nek.


YouTube. Keress rá: HERBY EZRES KAJA

2020. nov. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan tanulnak meg csak akkor főzni ha rászorulnak. Én nem várom el a páromtól, de ő se várja el tőlem. Az pedig tök jó közös program ha együtt tanulunk bele 🙂
2020. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem lenne gond, ha csak akkor kezdene el. Értékelném a próbálkozást. Nagyon sokan, férfi és nő egyaránt csak akkor tanulnak meg igazán főzni amikor saját háztartást visznek. Ha valaki otthonról, esetleg koliból kikerülve költözik össze a párjával, nyilván nem feltétlenül lesz konyhatündér.
2020. nov. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem gond ha akkor kezdi el, viszont valóban csinálja. :) Meg lehet közösen is főzni, mi úgy szoktuk. :D
2020. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar, és azt sem várom el, hogy elkezdje csinálni. Én sem főzök, valahogy eddig sem haltunk éhen.
2020. nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!