Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a barátom nem fizet semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom nem fizet semmit akkor jogos lenne ha megszabályoznám az életét?

Figyelt kérdés
Együtt élünk már egy ideje, de még mindig munkanélküli. Én fizetem az albérletet, a rezsit, a netet, a kaját, mindent. Ő egész nap számítógépezik. Jogosan szabhatnám meg neki hogy mondjuk csak x órát vagy x ideig gépezhet? Tényleg semmi más nem érdekli csak a játék, emiatt nincs munkája sem.

2020. nov. 17. 19:48
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ebben az esetben az lenne a korrekt megoldás, ha örökbe fogadnád és a nevedre vennéd.
2020. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
94%

Ülj le vele, mond el neki, hogy te hogyan látod ezt a helyzetet. Segíts neki munkát keresni, ha oly annyira csak a játék érdekli,... vannak játékkal foglalkozó cégek is, felvehetnéd az egyik céggel a kapcsolatot.

Adj neki ultimátumot, például 1 hónapot, ha nem hajlandó változtatni akkor küld el. Mást nem tudsz tenni.

2020. nov. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Lassan 1 évtizede vagyunk együtt, és nem akarom veszni hagyni a kapcsolatunkat. Sajnos vagy nem sajnos de ennyi idő után se ábrándultam ki és ott a rózsaszín köd.
2020. nov. 17. 20:14
 14/51 anonim ***** válasza:
94%
Ja, ha neked így jó......
2020. nov. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy jó, pont azon vagyok hogy ez változzon (amúgy összeköltözve még csak nyár óta vagyunk)
2020. nov. 17. 20:17
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat, ez egy vicc. 10 évet elpazaroltál, és a kognitív disszonancia miatt el fogod bszni az egész életed. Grat
2020. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem keres munkát, mert tudja, hogy megteheti ezt veled, hiszen eddig is elnéző voltál, fizettél mindent helyette, neki pedig kényelmes eltartva lenni, minden nap játszani. Hogyha nem lépsz fel határozottan, hogy érezze valóban változtatnia kell, másképp nem működik a kapcsolat, addig nem fog változni. Szerintem érdemes lenne elgondolkoznod milyen kapcsolat a tiétek, hisz:

1. Egyedül építed a jövőtöket

2. Nem érdekli, hogy te tartod el

3. Nem érdekli, hogy zavar téged

4. Nincs motivációja, jövőképe.


Szerintem nem tudod korlátozni, hogy mennyi ideig gépezhet, abból csak vita és veszekedés lesz. Ettől függetlenül a te házad, te tartod el őt, így úgymond ki van szolgáltatva és hatással tudsz lenni rá.

2020. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%

10 év 25-30-35 fele járhattok . Még hogy nem menő egy mama hoteles pasi,hát van nő aki el is tartja.

Kedvesem!!! Oszt ha beteg lesz a drága?? Tbje nem igen lehet....

2020. nov. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:
Nem járunk ott, általános iskolás korunkban jöttünk össze. Úgyhogy sulival most végzett még csak tavasszal.
2020. nov. 17. 20:59
 20/51 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem megoldás az adoptálás? Szerintem nem vagy már túl fiatal egy gyerekhez, és mint látjuk el is tudod tartani.
2020. nov. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!