Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha a barátom nem fizet semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom nem fizet semmit akkor jogos lenne ha megszabályoznám az életét?

Figyelt kérdés
Együtt élünk már egy ideje, de még mindig munkanélküli. Én fizetem az albérletet, a rezsit, a netet, a kaját, mindent. Ő egész nap számítógépezik. Jogosan szabhatnám meg neki hogy mondjuk csak x órát vagy x ideig gépezhet? Tényleg semmi más nem érdekli csak a játék, emiatt nincs munkája sem.

2020. nov. 17. 19:48
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
100%
Mikor osszekoltoztetek volt munkája?
2020. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Nem, egyikünknek se volt mivel nagyon messziről költöztünk össze szerencsét próbálni. Aztán nekem lett másfél hónap alatt, neki meg később, de azt is hamar ott hagyta.
2020. nov. 17. 21:09
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
És ha mondod neki, hogy hogy menjen dolgozni, mi rá a reakciója?
2020. nov. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 A kérdező kommentje:
Az hogy ne kezdjem már megint és most azonnal zárjuk le a beszélgetést.
2020. nov. 17. 21:33
 25/51 anonim ***** válasza:
100%
A sarkára kéne allnod, és tényleg elkuldened, hátha észbe kapna... Mert ez nem mehet így tovább... Háztartási munkával hogy áll?
2020. nov. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
100%

Mi az amit szeretsz benne?


Kommunikáció nem működik, barátod álomvilágban él, így gondolom kevés a minőségi együtt töltött idő, pénzügyileg lehúz, nem kitartó, más a jövőképetek. Tudod az évek telnek, ha nem állsz sarkadra ez így marad amíg nem lesz tele a hócipőt. Ekkor gondolsz vissza, hány évet elpazaroltál egy ilyen kapcsolatra. Helyedben nem hagynám, hogy egész nap kockuljon, munkaidőben keressen állást, este jöhet a pihenés, ha nem akar dolgozni pedig mérlegelhetsz, hogy szakítás, avagy elfogadod őt így, mert szereted, rózsaszín köd stb, viszont akkor tényleg ne vitatkozz vele ezen, hanem fogadd el döntését.

2020. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Sokszor inkább ő maga akar hazamenni amiért folyton ezt a témát feszegetem, de nem mehet mert nem engedik. Sehogy, még mosogatni se tud.
2020. nov. 17. 21:50
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem, hogy bírod ezt elviselni. Jelenleg te az anyja vagy egy nagyranőtt gyereknek, nem egy egyenrangú pár van melletted.
2020. nov. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Már nehezen, nem tudom hogyan tudnám megnevelni
2020. nov. 17. 21:58
 30/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de sokkal jobban jársz ha kidobod. Ő kénytelen lesz összekapni magát, neked meg nem lesz púp a hátadon...
2020. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!